LOADING ...

Keltai į Spodsbjergą

Spodsbjergas yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie svajoja leistis į kelionę dviračiais, žygius, ieško žuvingos vietos žvejybai ar puikaus vėjo burėms. Miestelyje siūloma leistis į pažintinį nuotykį dviračiais vienu iš šešių arba visais šešiais informaciniame centre pateiktais maršrutais. Kelionė apylinkėse įkvėps naujiems potyriams. Spodsbjero apylinkėse gausu uolėtų vietovių, gražių pakrančių ir miško keliukų.

 

Norintiems ramesnio poilsio siūloma pasivaikščioti nepaprasto grožio pakrantėmis.

Langelando saloje esantis - Spodsbjergas – nuo seno žinomas kaip žvejų miestelis, kuris traukia būriuotojus. Čia sukurtos idealios sąlygos šio sporto mėgėjams. Būriavimo uoste svečiai turi galimybę naudotis net 180 krantinių. Todėl Spodsbjergas daugiausiai būriuotojų sulaukiantis šio sporto Danijos centras.

Nusivilti neteks ir žvejams. Visa miesto infrastruktūra orientuojama į žvejybą, o aplinkui geriausi žūklei vandenys. Nuo 1994 m. vystoma infrastruktūra, bei nuolat atnaujinami reikalingi prietaisai žvejybai. Čia rasite valčių ir dviračių nuomą, specializuotas žvejams parduotuves.

 

Į pietus nuo miesto įrengti puikūs paplūdimiai šeimoms su mažais vaikais. Juose keliautojų laukia visa infrastruktūra ir jauniausiems turistams reikiami privalumai. Nepamirškite apsilankyti prieplaukoje esančiuose restoranuose ir paskanaukite puikių vyr. virėjų rankomis paruoštų patiekalų. Paragaukite iš ką tik sumaltų pupelių kvapnios kavos ar natūralios arbatos.

 

Spodsbjergas – senas žvejų miestelis įsikūręs rytinėje Langelando salos pakrantėje. Miestelyje rasite idilišką nedidelį žvejybos uostą, valčių prieplauką, keltų uostą, specializuotas parduotuves, kasdien kepamą duoną, bei puikius restoranus.


keltai Podsbjergą, Daniją.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Spodsbjergą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Spodsbjergą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Spodsbjergą

Net aštuoniolika kartų per dieną į Spodsbjergą plaukia kompanijos Langelandstrafikken Ferry aptarnaujami keltai iš Tarso. Kelionė šiuo maršrutu trunka vos 45 min. Šiuo maršrutu plaukia du keltai: 1984 metais pastatytas Frigg Sydfyen ir dviem metais anksčiau pastatytas laivas Odin Sydfyen.

Keltu į Spodsbjergą – populiariausias maršrutas

Maršrutas Spodsbjergas – Tarsas – patogi ir nebrangi susisiekimo jungtis tarp dviejų Danijai priklausančių salų – Langelando ir Lolando:

  • Tai greičiausias ir pigiausias susisiekimo būdas tarp Lagelando ir Lolando salų.
  • Spodsbjergas – buriavimo ir žvejybos entuziastų rojus.
  • Keltai šiuo maršrutu plaukia net aštuoniolika kartų per dieną.
  • Kelionė trunka vos 45 min.
  • Keliauti galima su naminiais augintiniais.