LOADING ...

Keltai į Stokholmą

Stokholmas – Švedijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, dar meiliai keliautojų vadinama „jūrų karaliene”. Miestas buvo įkurtas prieš daugiau nei septynis šimtus metų, todėl keliautojus čia traukia ne tik įspūdinga, viduramžius menanti, architektūra, skaniausia pasaulyje kava, naktinių klubų ir daugybės pramogų šeimoms.

Miestas yra išsidėstęs keturiolikoje salų. Pastarasias jungia net penkiasdešimt tiltų. Todėl miesto patogiausia susisiekimo priemonė – laivas. Keliautojams Stokholme verta apžiūrėti „Vasa” muziejų. Švedai, kaip ir dera vikingų provaikaičiams, yra pamišę dėl laivybos ir didžiausio gyventojų pasididžiavimo – laivo „Vasa”. 1628 metais pastatytame laive nuolat vyksta tyrimai, manoma, kad medis dėl irimo gali po kelių dešimtmečių suirti ir įspūdingo grožio bei autentika dvelkiančio laivo nelikti.

Būtinai aplankykite „Skansen” muziejų po atviru dangumi. Dar XIX amžiuje įkurtas muziejus iki šiol yra pagrindinė tradicinių švenčių vieta. Muziejuje galite pažinti Švedijos tradicijas, bei suprasti kaip prieš šimtmetį gyveno Skandinavai.

Džiazo mėgėjus lyg magnetas traukia įspūdingo grožio sala - Skeppsholmen. Tai vaizdinga sala, kurioje kasmet vyksta garsiausi Stokholmo džiazo festivaliai. Saloje rasite šiuolaikinio meno muziejus, o terasoje galėsite paragauti skaniausios kavos šioje planetoje (neperdedu).

Stokholme būtinai pasivaikščiokite po senamiestį, nacionalinius istorijos bei dailės muziejus, karališkuosius rūmus, katedrą ir ambasados rajoną.


Keltai į Stokholmą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Stokholmą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Stokholmą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Stokholmą

Į Stokholmą reguliariai plaukia keltai iš Latvijos uostų. Maršrutu Ryga – Stokholmas keltas plaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka vos šešias valandų. Kelto operatorius – Tallink. Maršrutą Ryga - Stokholmas aptarnauja modernus keltas Isabelle. 

Keltas į Stokholmą – vienas populiariausių maršrutų

Keltas Ryga – Stokholmas yra itin patogi ir greita susisiekimo priemonė tarp Švedijos ir Baltijos šalių. Stokholmas – Švedijos ekonominis bei kultūrinis centras:

  • Švedijos sostinė yra didžiausias šios šalies ir Skandinavijos miestas.
  • Kelionė keltu trunka vos šešias valandas kurias galite praleisti smagiai pramogaudami ir ilsėdamiesi.
  • Keltu galite keliauti kartu su augintiniais.
  • Keliauti keltu galima sava transporto priemone, todėl vėliau bus patogu tęsti kelionę Stokholme, jo apylinkėse ar vykti į kitas Skandinavijos valstybes.
  • Stokholmo jūrinį uostą jungia daug kelto jungčių.