LOADING ...

Keltai į Stromstadą

Stromstado miestas ir jo apylinkės – puikus pasirinkimas smagiai savaitgalio kelionei su šeima, individualiai ar smagia kompanija. Šiame jaukiame Švedijos uostamiestyje praleistas laikas suteiks daug malonių prisiminimų.

Stromstado miestas Švedijai atiteko 1658 m. Iki tol Norvegijos teritorijai priklausęs miestelis buvo garsus žvejų kaimelis. Tuo metu, ši vieta keliautojus traukė dėl puikių SPA centrų ir buriavimo prieplaukos.

Šiandien, keliaudami Stromstade ir miesto apylinkėse paskirkite dieną tiek šimtmečių kilminguosius viliojusioms SPA procedūroms. Pamiršite visus rūpesčius. Galėsite pasinerti į malonumų ir harmonijos jūrą.

Nesuklysite jeigu skirsite laiko senamiesčio ir unikalios bažnyčios architektūros apžvalgai. Taip pat pasivaikščiokite senamiesčio gatvelėmis ir užeikite į vieną iš prieplaukoje esančių restoranėlių. Čia paskanaukite tradicinių patiekalų ir gėrimų. Beje, vietos virtuvei įtaką darė tiek Švedų, tiek Norvegų virtuvė. Todėl tradiciniai patiekalai – keista įvairių skonių ir jų variacijų kombinacija. Kad ir kaip bebūtų, paragauti – būtina.

Jeigu yra galimybė sudalyvaukite viename iš didžiausių Švedijos buriavimo čempionatų. Į juos atvyksta buriuotojai iš visos Europos. Tarptautiniai festivaliai sulaukia didelio smalsuolių ir sporto žurnalistų dėmesio.


Keltai į Stromstadą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Stromstadą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Stromstadą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Stromstadą

Į Stromstadą galima nuvykti įvairiomis susisiekimo jungtimis, tačiau, kitaip nei kitos alternatyvos, kelionė jūra dovanoja daug įspūdžių ir užtikrina komfortišką kelionę.

Kelionė maršrutu Stromstadas – Sandefjordas trunka kiek daugiau nei dvi valandas. Šį maršrutą aptarnauja du keltų operatorius Color Line laivai: Bohus ir Color Viking.  Tai modernūs keltai, kuriuose apart visos paletės kitų pramogų yra milžiniškas prekybos parduotuvių mėgėjų rojus.

Keltu į Stromstadą – vienas maloniausių maršrutų

Maršrutas Stromstadas – Sandefjordas yra vienas greičiausių ir patogiausių susisiekimo jungčių:

  • Netoli – vos už 120 km. – nuo Norvegijos sostinės Oslo įsikūręs Sandefjordo miestas – lyg ramybės oazė keliautojams.
  • Stromstadas ir Sandefjordas uolėtomis pakrantėmis ir nuostabiu saulėlydžiu žavintys miestai.
  • Stromstadas garsėja SPA centrais ir fiordais.
  • Keleiviai turi galimybę keliauti su augintiniais.
  • Kelionė šiuo maršrutu trunka vos 2,5 val.
  • Keltu galite keliauti su nuosavu transportu.
  • Kelionėje jūra galite mėgautis įvairiomis pramogomis ir nepraleisti progos pigiau, nei sausumoje, įsigyti reikalingų daiktų, suvenyrų, madingų rūbų.
  • Šiuo maršrutu keltai plaukia kiekvieną dieną. Todėl nesunkiai galėsite pasirinkti tinkamą kelionės laiką.