LOADING ...

Keltai į Strumnį

Strumnis yra antras pagal dydį Orknio salyno miestas. Būtent dėl šios priežasties šiame mieste yra svarbiausios viso salyno įmonės, o  į jį kasdien atvyksta dešimtys žmonių iš kitų salyno vietų. Vis dėlto, Strumnis yra ne tik vietinių, bet ir turistų gausiai lankoma vieta. Ir visa todėl, kad būtent šis mestas gali pasigirti iš tiesų įspūdingu grožio: laukinė gamta  nepalieka abejingų, o siauros senamiesčio gatvelės dvelkia romantika. Tačiau   tai – dar ne viskas: būtent čia galite patirti ypač smagias pramogas, pavyzdžiui,  ankstų rytą, dar neišsisklaidžius rūkui,  stebėti paukščius, o po to – gerti rytinę kavą ir stebėti, kaip iš lėto kyla saulė. Šiame mieste nerasite triukšmingo  ir audringo naktinio gyvenime, tačiau išvysite tikrą ir kerintį gamtos grožį. Belieka tik pridurti, kad jei norite pamatyti visą šio miesto bei jo apylinkių grožį, vertėtų apsilankyti pavasario bei rudens mėnesį.

Pasigrožėjus gamta, nereikėtų pamiršti ir architektūros statinių: mieste centre jūsų dėmesio laukia muziejai bei šimtus metų menančios skulptūros. Užmiestyje rasite daug jaukių sodybų bei vilų, kurios tiks ramiam poilsiui, turėsite galimybę pasilepinti SPA procedūromis bei paragauti tradicinių šio krašto valgių.


keltai i Strumni.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Strumnį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Strumnį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Strumnį

Keliautojai gali pasidžiaugti, kad  jau yra galimybė keliauti keltu į Strumnį. Netruksite pastebėti, kad toks pasirinkimas turi labai daug puikių privalumų, kurie patiks ne tik jums, bet ir kartu su jumis keliaujantiems asmenims. Keliauti keltu į Strumnį yra ypač patogu, saugu, greita ir dažnu atveju kur kas pigiau.

Keltas į Strumnį - viena patogiausių krypčių

Jau minėjome, kad kelionė keltu į Strumnį yra ypač  patogus pasirinkimas, belieka tik sužinoti visus niuansus, kaip tai atsispindi šiame pasirinkime:

  1. Nusprendę keliauti keltu į Strumnį, išvengsite būtinybės spręsti, kuriuos daiktus pasiimti su savimi, o kurios – palikti namuose. To daryti tikrai nereikės, kadangi galėsite pasiimti tiek daiktų, kiek reikės.
  2. Pamirškite išsiskyrimą su savo mylimais augintiniais – jei gali keliauti kartu su jumis, tad telieka tik tinkamai pasiruošti kelionei.
  3. Kelionę planuokite bet kuriuo sau patogiu metu.