LOADING ...

Keltai į Svinouiscį

Šiauriausias Lenkijos miestas, įsikūręs prie Baltijos jūros. Miestui priklauso Uznano, Volino ir kitos salos. Tai vienas iš populiariausių Lenkijos turistų traukos objektų. Nenuostabu, juk turtingą istoriją turinti vietovė yra skiriama Svinos upės, o miesto gyventojai ir svečiai, norintys patekti iš vienos miesto dalies, į kitą turi keliauti nemokamais keltais.

Svinouiscis miestas išaugo iš mažo žvejų kaimelio. Iki XVIII – o amžiaus teitorija priklausė Švedijai, 1720 m. – atiteko Prūsijai. Prūsijos karalius Frydrichas II suteikė šiai vietai miesto teises. Dar po šimtmečio kurortas išgarsėjo madingais SPA centrais. Pasibaigus antram pasauliniam karui Świnoujscie atiteko Lenkijai.

Keliaudami Świnoujscie būtinai aplankykite senąją miesto rotušę, kurioje, šiuo metu, įrengtas žvejybos muziejus. Tarp eksponatų rasite navigacines sistemas, jūreivių žemėlapius, laivus. Taip pat skirkite laiko apžiūrėti Angelo fortą, XV –ame amžiuje iškilusią Gotikinę bažnyčią ir neogotikos architektūros stiliaus pavyzdžiu laikomą „Stella Maris" bažnyčią. Ji garsi dėl menininkų puikiai įvertintų vitražų. Kita vertus nepraleiskite progos pasivaikščioti paplūdimiais, aplankyti paukščių draustinį, kuriame yra daugiau nei 140 rūšių paukščių, užsukti į vietinį restoranėlį ir paragauti tradicinių patiekalų.


Keltai į Świnoujscie.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Svinouiscį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Svinouiscį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į  Świnoujscie

Į Świnoujscie reguliariai plaukia keltai iš Švedijos ir Danijos. Maršrutu Świnoujscie – Kopenhaga keltai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos septynias valandas. Šiuo maršrutu plaukia kelto operatoriaus „Polferries” aptarnaujami modernūs keltai Baltiva ir Mazovia.

Keltas į Świnoujscie – vienas populiariausių maršrutų

Keltas Świnoujscie – Kopenhaga yra itin patogi ir greita susisiekimo priemonė tarp Danijos ir Lenkijos:

  • Świnoujscie – šiauriausias Lenkijos miestas, esantis Vokietijos – Lenkijos pasienyje. Todėl idealus pasirinkimas keliaujantiems ne tik į Lenkiją, tačiau ir Vokietiją.
  • Tai populiarus kurortas, garsėjantis neapsakomo grožio paplūdimiais ir SPA centrais.
  • Świnoujscie – svarbus šalies ekonominis ir kultūrinis centras, kuriame nuolat vyksta kultūriniai renginiai, o mieste dažnai apsistoja garsūs visuomenės žmonės.
  • Keltai plaukia kiekvieną dieną, o todėl galite pasirinkti patį patogiausi kelionės laiką.
  • Leiskite sau pailsėti ir smagiai praleisti laiką. Laive rasite visko ko gali prireikti Jūsų įsimintinai kelionei.
  • Keliauti keltu galite su savo automobiliu. Todėl palietus kojomis Świnoujscie teritoriją nereiks sukti galvos dėl transporto.