LOADING ...

Keltai į Taliną

Talinas – didžiausias Estijos miestas, sostinė, ekonominis bei kultūrinis centras. Talino gatvėmis kasdien vaikšto daugiau nei 440 tūkst. Estijos gyventojų. Šis uostamiestis kasmet sutraukia milijonus iš atokiausių planetos kampelių. Nenuostabu, juk miestas išaugo iš XII amžiuje iškilusios Livonijos ordino pilies. Talino autentiškas senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą, kaip vienas geriausiai išlikusių Europoje. Tačiau miestas kupinas daugiau staigmenų.

Taline, atrodo, ore sklando Hanzos miestų dvasia. Senamiestyje gausu buvusių pirklių rezidencijų. XIII amžiuje Talinas buvo pagrindinė Skandinavijos ir Rusijos jungtis. Todėl mieste gausu didybės elementų. Miestas buvo apsuptas gynybinių sienų ir bokštų, iš jų, šiandien, liko vos - 26.

Keliaudami Taline pasinaudokite proga pamatyti vieną iš miesto simbolių – rotušę, kuri išdygo kartu su pirmais tvirtovės akmenimis – XIII amžiuje. Ant jos senojo bokšto tekaba Tomo vėjarodis, o šalia rotušės lūkuriuoja nuostabiai graži seniausia Talino bažnyčia.

Norintys ekstremalių pojūčių būtinai turi aplankyti Hidroplanų uostą - įdomiausią Estijos muziejų, kuriame eksponuojama karinė jūrų technika ir pasakojama vandens bei povandienio transporto istorija. Tačiau daugiausiai keliautojų susižavėjimo sulaukia simuliatoriai: nardymo, skraidymo hidroplanu ir kiti.


Keltai į Taliną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Taliną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Taliną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Taliną

Į Talino uostą keltai reguliariai plaukia iš Švedijos. „Tallink” keltų operatoriaus keltai maršrutu Talinas – Stokholmas ir Stokholmas – Talinas plaukia kiekvieną dieną. Šešių valandų kelionė moderniais keltais prabėga nepastebimai. Juk laive rasite ne tik įvairaus stiliaus ir virtuvių restoranų bei barų, tačiau ir SPA centrą, konferencijų salę, kurioje nuolat veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys. Kruiziniuose laivuose Victoria I ir Romantika įrengtos patogios kajutės Jūsų poilsiui ir milžiniškas bei žaismingas vaikų žaidimų kambarys vaikų džiaugsmui.

Keltas maršrutu Stokholmas - Talinas – komfortiškiausias maršrutas

Keltai plaukiantys maršrutu Stokholmas – Talinas yra vienas ekonomiškiausių ir patogiausių susisiekimo jungčių tarp Estijos ir Švedijos:

  • Talinas ir Stokholmas yra šalių sostinės, ekonominiai bei kultūriniai centrai.
  • Talinas yra įsikūręs vos už 80 km. nuo Helsinkio ir kelių valandų kelio nuo Rygos.
  • Keltu keliauti galite ne tik su augintiniais, tačiau ir nuosavu transportu. Todėl kitame krante nereikės ieškoti automobilių nuomos punkto.