LOADING ...

Keltai į Tarsą

Nedidelis, bet jaukus kaimelis – Tarsas išsivingiavęs Danijos žemėse. Šiose apylinkėse gyvenvietė buvo įsikūrusi 1264 metais. Šiandien miestelyje galima suskaičiuoti daug žavių pastatų. Keliaujant šiose apylinkėse užsukite į miestelio bažnyčią. Pačiame Tarso centre pastatyta modernaus stiliaus, lyg iš dviejų pastatų sujungta, bažnyčia puikiai atskleidžia vietinių dvasią. Prie pastato auga gražus gėlių darželis.  

Miestelio gyvenimas ramiai sau teka sava ramia vaga. Miesto gatveles puošia net kelios gyventojų pastatytos skulptūros. Prieplaukoje yra keli restoranai, kuriuose keliautojai vaišinami sočiais Rytų Danijai būdingais tradiciniais patiekalais.

Keliautojai gali pasirinkti kelionę į netoli kaimelio esantį „Bangsbo” fortą. Tai Antrojo pasaulinio karo paveldas, kuris išliko iki mūsų dienų. Tuo metu tokių fortų buvo pastatyta daugiau nei šešiasdešimt. Įėjimas į vieną didžiausių bunkerių – mokamas. Tačiau tikrai verta pakloti simbolinį mokestį už galimybę iš arti pamatyti Antro pasaulinio karo čia gyvenusių kareivių kasdienybę ir sąlygas.

Keliaudami Tarso apylinkėse išvysite gražų ir didelį ežerą. Čia ateina šeimos praleisti saulėtas popietes. „Bolerio” ežeras jauki vieta priešpiečiams gamtoje ar tiesiog smagiai išvykai dviračiais.


Keltai i tarsą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Tarsą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Tarsą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Tarsą

Keltai į Tarsą kiekvieną dieną plaukia iš Spodsbjergo. Šiuo maršrutu plaukia du Langelandstrafikken Ferry keltai: Frigg Sydfyen ir Odin Sydfyen. Greitai bangas jie skrodžia net aštuoniolika kartų per dieną. Kelionė trunka kiek daugiau nei 45 min.

Keltu į Tarsą – vienas greičiausių maršrutų

Tarsas -  Spodsbjergas yra vienas greičiausių maršrutų tarp dviejų Danijos salų:

  • Tarsas yra netoli garsiojo šiaurės Jutlandijos perlo – Frederikshauno. Miestą su Oslu, Geteborgu jungia itin patogios susisiekimo jungtys. Tai itin svarbus žvejybinis uostas, kultūrinis bei ekonominis regiono centras.
  • Kelionė šiais keltais trunka vos 45 min. Laivai maršrutais kursuoja kiekvieną dieną. Dažniausiai, per vieną parą laivai uostus palieka net aštuoniolika kartų. Todėl labai patogu pasirinkti tinkamą kelionės laiką.
  • Keliauti galima kartu su naminiais gyvūnais. Nepalikime augintinių vienų namuose.
  • Keliauti galima nuosavu transportu. Keleiviai pasinaudodami šia galimybe galės neieškoti automobilio nuomos punkto ir išlipę į kitą uostą nesustodami tęsti kelionę.
  • Kelionė jūra yra maloni alternatyva ilgoms kelionėms kitu transportu.