LOADING ...

Keltai į Torshauną

Torshaunas – Farerų salų sostinė. X amžiuje vikingų įkurtas ir skandinavų griausmų dievo Toro garbei pavadintas miestas. Šiandien, tai svarbiausias Farero salų kultūrinis ir ekonominis centras. Mieste gyvena apie 20 tūkst. žmonių.

Torshaunas – viena iš mažiausių sostinių pasaulyje (pagal plotą ir gyventojų skaičių), tačiau tai tik priduoda papildomo žavesio. Pasigrožėkite miestą supančiomis kalvomis ir kraštovaizdžiu, parlamento rūmais, bei XVIII – ame amžiuje iškilusia katedra.

Torshavn – tai vartai į dar septyniolika salų. Čia posakis apie lėtą gyvenimo tempą įgauna naują prasmę. Miesto centrinėje aikštėje yra gausu kavinių ir visuomeninių pastatų. Vietos gyventojai ir svečiai šiose kavinėse gali prasėdėti valandų valandas, ramiai besišnekučiuojant ir ragaujant įvairius gėrimus. Tai tikras rojus nuo miesto šurmulio ir nuolatinės skubos bei streso pavargusiems keliautojams.


Keltai į Torshauną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Torshauną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Torshauną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Torshauną

Torshauno miestą su Islandija ir Danija jungia Smyril line keltų linija. Keltai plaukia maršrutu Hirtshals – Torshaunas – Seydisfjordur. Kelionė trunka apie 38 val. Kruizo metu Torshavn uoste laivas stovi tris dienas. Todėl galima pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu ir pasimėgauti pramogomis. Kerlte Norona taip pat yra gausu pramogų, kurių dėka kelionė praskries nepastebimai.

Keltas į Torshavn – patogiausia susisiekimo jungtis

Maršrutas Hirtshals – Torshavn – Seydisfjordur yra patogus ir populiarus maršrutas. Juk:
• Torshavn – Farerų salų sostinė ir vartai į dar septynioliką salyno salų. Iš jo puikus susisiekimas su salyno salomis, Danija, Islandija, o taip pat Škotiją.
• Farerai nuo seno garsėja nuostabiai atšiauriu Šiauriniu klimatu. Todėl kelionė po Farerus padovanos neišdildomų įspūdžių.
• Keliauti keltu galima nuosavu transportu. Jums daugiau nereiks rūpintis ir ieškoti automobilių nuomos punktų.
• Plaukiant šiuo maršrutu galima pasinaudoti kruizo papildomomis paslaugomis, tokiomis kaip ekskursijos Islandijoje ir Farerų salose, nemokamais pusryčiais ir k.t.
• Kelionė keltu Norona yra nepakartojamų įspūdžių ir puikaus poilsio garantas. Laive įrengtas visas SPA, baseinų, sporto salės, kino ir puikių restoranų kompleksas.
• Kruizuose taikomos specialios nuolaidų programos ir akcijos vaikams bei senjorams. Kiekvienu atveju domėtis reikia bilietų rezrevacijos metu.
• Seydisfjordur – gražiausias Islandijos miestas, kurį keliautojai rekomenduoja aplankyti bent kartą gyvenime. Islandija – nuostabaus grožio perlas.