LOADING ...

Keltai į Travemundę

Travemunde - Liubekas - Hanzos miestų sąjungos karalienė. Tai vienas gražiausių Vokietijos regionų. Mieste puikiai išsaugotos akmenimis grįstas senamiesčio gatvelės, unikalios raudonų plytų miesto sienos ir XII –ą amžių menančios pilys. Žingsniuodamas miesto gatvėmis jautiesi lyg sugrįžęs laiku atgal. Senamiestis jau beveik tris dešimtmečius puikuojasi UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąraše.

Senamiestyje yra alaus daryklėlių, kuriose verdamas tradicinis vokiškas alus. Čia vyksta daug festivalių, jeigu teks sudalyvauti viename iš jų, būtinai pasinaudokite proga sudalyvauti tradicinėse amatų mugėse.

Keliaudami po Liubeką nepraleiskite progos apžiūrėti istorikų išgirtą rotušę, bei XV amžiuje iškilusius miesto vartus. Taip pat uostamiestyje būtina aplankyti jaukų istorijos muziejų, kuriame įdomiai pateikta Hanzos miestų sąjungos istorija. Juk iš čia kilo „Liubeko teisės” rinkinys. Taip pat verta pasivaikščioti senaisiais ištaigingų pirklių namų rajonais.

Nepraleiskite progos pasilepinti saule ir jūra keliautojų jau įvertintuose paplūdimiuose ir paskanauti tradicinių vokiškų patiekalų.


Keltai į Travemundę.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Travemundę tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Travemundę. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Travemundę

Į Travemundę keltai reguliariai plaukia iš Latvijos. Maršrutu Liepoja - Travemunde keltai plaukia du kartus per savaitę. Kelionė trunka apie parą – tad yra laiko ramiam poilsiui. Šiuo maršrutu plaukia du modernūs Stena line keltai: „Urd” ir „Ask”.

Laivuose gausu parduotuvių, restoranų, kuriuose dirba garsiausi virtuvės šefai su patikima komanda. Taip pat galima jėgas atgauti erdviose kajutėse arba atsigaivinti gaiviaisiais ir tauriaisiais gėrimai bare, pasižiūrėti naujausius filmus TV kino salėje. Vaikai gali smagiai praleisti laiką žaismingame vaikų žaidimų kambaryje.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. 

Keltas į Travemunde – vienas populiariausių maršrutų

Kelto linija Liepoja – Travemunde yra patogi susisiekimo priemonė tarp Vokietijos ir Latvijos:

  • Travemunde uostas yra vienas didžiausių uostų Europoje. Jis – žemyno širdyje, todėl ši tarpinė stotelė itin patogi vykstantiems į bet kurią Europos vietą.
  • Keliaujantiems keltu nėra bagažo apribojimų.
  • Patogi kelionė leis Jums pailsėti ir pasimėgauti gražiais jūros vaizdais, bei laive esančiomis pramogomis.
  • Šiuo maršrutu keltas plaukia skirtingu paros metu, todėl galėsite pasirinkti Jums patogiausią kelionės laiką.
  • Nuo Travemunde uosto tik kelios valandos automobiliu, autobusu arba traukiniu iki Vokietijos sostinės – Berlyno.