LOADING ...

Keltai į Treleborgą

Treleborgo uostas yra įsikūręs Pietinėje Švedijos dalyje. Tai vienas didžiausių ir svarbiausių Švedijos ir visos Skandinavijos uostų, kuris turi keltų jungtis su Norvegija, Didžiąja Britaniją ir Rusija. Uostas itin modernus, nuolat investuojama į jo infrastruktūra, o be to uostas teikia itin platų paslaugų spektrą, aptarnauja ne tik krovininius ir keleivinius keltus, tačiau užtikrina karinių jūrų laivų technikos ir konteinerių terminalo priežiūrą.  

Treleborgas – XIII - ame amžiuje įkurtas miestas, kuris garsėjo kaip puikiausia silkių žvejų vieta. Miestas traukia turistus savo autentiškomis senamiesčio gatvelėmis, jaukiais restoranais aplipusiais jūros pakrantę. Restoranėliuose gausu švediškų, skandinaviškų, tradicinių patiekalų bei gėrimų. Čia susirenka ne tik turistai, tačiau ir miesto gyventojai pasigrožėti saulėlydžiu arba saulėtekiu.

Uostamiestyje būtina aplankyti jaukų istorijos muziejų ir už simbolinį mokestį patekti į XX amžiuje atvežtą anglų povandeninį laivą, kuriame vyksta teatralizuoti vaidinimai. Nepraleiskite progos pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis. Autentiškas viduramžių senamiestis, rodos, nukels jus laiku atgal.

Keliaujant Treleborge nepraleiskite progos pamatyti liaudies ir buities amatų muziejų. Taip pat

keliautojai kviečiami pasivaikščioti jūros pakrante bei pasigrožėti marinistiniu peizažu. Kiek toliau už miesto pamatysite nuostabaus grožio apylinkes.


Keltai į Treleborgą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Treleborgą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Treleborgą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Treleborgą

Į Treleborgo uostą keltai reguliariai plaukia iš Vokietijos. Keltas iš Zasnico į Treleborgą ir iš Treleborgo į Zasnicą išplaukia kiekvieną dieną, o po keturių valandų atgaivos ir malonaus poilsio Sassnitz kelte, išlipame kitame Baltijos jūros krante. 

Laive gausu pramogų. Čia Jūs galite apsipirkti parduotuvėje, pasmaguriauti puikiame restorane, produktyviai dirbti konferencijų salėje, atsipalaiduoti bare ar kino teatre, pasimėgauti įspūdingu jūros vaizdu.

Šiuo keltu galite keliauti su savo augintiniais.

Keltas į Treleborgą – vienas greičiausių maršrutų

Kelto linija Zasnicas – Treleborgas yra greičiausia ir patogiausia susisiekimo priemonė tarp Vokietijos ir Švedijos:

  • Treleborgas yra pats judriausias Skandinavijos uostas, kuris turi jungtis su Norvegija, Didžiąja Britanija ir Rusija. Todėl tai itin patogi stotelė, norint vėliau tęsti kelionę šiomis kryptimis.
  • Treleborgas – uostamiestis, kuris išlaikė jūrines tradicijas. Todėl šiame mieste gausu pramogų keliautojams.
  • Vos keturių valandų kelionė, kurios metu galima atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius, bei pasimėgauti pramogomis ir Baltijos jūros vaizdais.
  • Šiuo maršrutu keltas plaukia kiekvieną dieną. Todėl be vargo galėsite pasirinkti Jums patogiausią kelionės laiką.