LOADING ...

Keltai į Turku

Turku – seniausias Suomijos miestas. Jo pirmieji pamatai išdygo dar XIII – ame amžiuje. Autentiškame mieste ir jo apylinkėse, šiandien, kasdien vaikščioja apie 200 tūkst. žmonių. Sakoma, kad pažintį su Suomija reikia pradėti šioje istorinėje šalies vietoje.

Keliaudami Turku mieste būtinai apsilankykite prie pat Aurajoki krantų stovinčioje seniausioje Suomijos pilyje. Daugybę kartų perstatyta XVI –ame amžiuje įgavo renesanso stiliaus bruožų. Ši vieta glaudžiai siejasi su Lietuvos ir Lenkijos istorija. Senosios Suomijos sostinės kunigaikštis Jonas Vilniuje vedė Kotryną Jogailaitę (Žygimanto Senojo dukrą ir garsiojo Žygimanto Augusto seserį) ir jaunavedžių porą iškart apsigyveno Turku pilyje. Sostinė į Helsinkį iš Turku buvo perkelta tik XIX –o amžiaus pradžioje, norint atsiriboti nuo Švedijos įtakos.

Keliaudami autentišku senamiesčiu stabtelkite prie miesto pažibos – Katedros, kurioje ilsisi šalies karalienė Katarina Monsdotter, daugybė karvedžių, ir pirmojo Suomijos Universiteto. Jeigu svečiuositės mieste bent kelias dienas, būtinai pasiplaukiokite po salyną garvežiu.


Keltai į Turku.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Turku tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Turku. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Turku

Į Turku keltai plaukia reguliariai iš Švedijos. Maršrutu Turku- Stokholmas keltai plaukia kiekvieną dieną. Šiuo maršrutu plaukia modernūs „Tallink Grupp” keltai: Galaxy ir Baltic Princess.

Kelionė jūra yra vienintelis keliavimo būdas, kuris suteikia jėgų. Jaukiuose laivuose rasite viską ko gali prireikti šauniai kelionei. Čia veikia daug ir įvairių restoranų, kurie pamalonins kiekvieno gomurį, taip pat puiki atmosfera baruose leis pailsėti. Keltuose vaikai gali smagiai praleisti laiką vaikų žaidimų kambaryje ar pramogauti su tėveliais.

Laivuose įrengtos jaukios kajutės, kuriose galėsite ramiai atsipalaiduoti ir pailsėti. 

Keltas į Turku – vienas patogiausių maršrutų

Kelto linija Turku - Stokholmas  yra patogi susisiekimo priemonė tarp Švedijos ir Suomijos:

  • Turku – didelis uostamiestis, įsikūręs Suomijos pietvakariuose, kuris valdant Švedijai buvo pagrindinis Suomijos uostamiestis. Turku mieste išsaugota autentiška viduramžių dvasia. Čia gausu lankytinų objektų.
  • Šis miestas yra strategiškai patogioje vietoje, keliaujantiems į Švediją.
  • Keltu galima keliauti automobiliu ir vėliau tęsti kelionę asmeniniu transportu.
  • Keltas plaukia kiekvieną dieną, o maloni kelionė trunka naktį. Tad pastačius kojas Turku uoste esate pailsėję ir kupini jėgų.
  • Keltu galite keliauti kartu su naminiais gyvūnais.