LOADING ...

Keltai į Vaitą

Vaito sala (pavadinimas anglų kalba skamba Isle of Wight), yra puikiame La Manšo sąsiauryje. Ši sala priklauso Dž Britanijai. Palyginti su kitomis Dž. Britanijai priklausančiomis salomis, ši sala nėra maža  - jos plotas siekia 380 kv. km. Gyventojų skaičius taip pat nemenkas – iš viso gyvena maždaug apie 140 000 gyventojų. Vaito sala yra prieš Portsmuto miestą. Taigi, būtent dėl priežasties, kelionės metu nereikia daryti įmantrių manevrų (plaukiama  tiesiai), tad sutaupoma nemažai laiko. Maža to, atstumas tarp Portsmuto  ir šio salos, ir taip yra labai nedidelis. Taigi, šios dvi aplinkybės lemia puikų rezultatą –  kelionės trukmė yra ypač nedidelė.


Keltai i Vaito sala.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Vaitą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Vaitą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Vaito salą tvarkaraštis

Jei esate vienas iš tų keliauti mėgstančių žmonių, kuris įpratęs tvirtinti, kad kelionės į salas sukelia labai daug nepatogumų, pats metas pakeisti tokią savo nuomonę. Tuo atveju, kai kalbame apie keliones į Vaito salą, situacija keičiasi iš esmės – ši sala ne toli nuo Velso bei Anglijos, tad kelionė truks ypač nedaug. Tačiau tai – dar ne viskas: kelionėms yra parinktos ir puikios transporto priemonės, kurios garantuos, kad keliauti bus saugu ir patogu.

Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Taigi, drąsiai galima teigti, kad kelionė keltu ir katamaranais į Vaito salą, yra patogus, turiningas bei greitas pasirinkimas. Pats metas pateikti ir ne vieną argumentą, kurie patvirtins šio teiginio teisingumą: transporto priemonės, kurios yra plaukiama, yra įrengtos taip, kad bet kokio amžiaus keliautojas jaustųsi patogiai;  maža to, kelionė yra ir turininga – plaukdami šiomis vandens transporto priemonėmis, turite galimybę užsiimti įvairia veikla (skaityti, klausyti muzikos, stebėti įrašus, žiūrėti filmus, mėgautis puikiais gėrimais bei nuostabiais gamtos vaizdais). Na, ir žinoma, negalima nepaneigti ir dar vieno argumento – kelionė iš Velso ar Anglijos, yra labai trumpa - ji trunka mažiau nei vieną valandą.

Ką veikti Vaito saloje?

Sužinojus argumentus, kodėl kelionė į Vaito salą yra greitas, turiningas bei patogus pasirinkimas, yra būtina aptarti ir dar vieną dalyką – ką veikti šioje saloje?

  1. Jūsų laukia nuostabi gamta ir galimybė ypač ramiai leisti laiką;
  2. Mėgstantiems kultūrinius objektus, verta užsukti į muziejus.