LOADING ...

Keltai į Varbergą

Tai senovinis prekybinis miestas, įsikūręs pietvakarių Švedijoje. Jis  garsėja per du šimtus metų išsaugotomis jūrinėmis tradicijomis. Miestas buvo nuolat puldinėjamas ir siaubiamas priešų ir vis pereidinėdavo iš Švedijos į Danijos rankas, ir atvirkščiai. Pagal 1658 metais pasirašytą Roskildės sutartį perėjo iš Švedijos Danijai. Tai svarbus miestas, kuriame vyksta aktyvi prekyba su: Singapūru, Kinija, JAV ir kitais Amerikos uostais.

Varbergas – pajūrio miestelis, kuris dėl čia esančių vėjų lyg magnetas traukia Šiaurės Europos burlenčių ir kito vandens sporto mėgėjus bei profesionalus. Kurortiniame miestelyje gausu sveikatingumo ir SPA centrų.

Turistai čia plūsta dėl puikių dviračių takų, siekiančių net 63 kilometrus, golfo klubų, bei nepakartojamos gamtos. Miestą juosia net 145 ežerų juosta, kuriuos supa gražūs miškai. Keliaujant Varberge nepraleiskite progos apžiūrėti įspūdingo  grožio paplūdimių promenadą. Beveik trijų kilometrų ilgio paplūdimiuose užtiksite XIII amžių menančią tvirtovę, o taip pat siųstuvo stotį, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.


Keltai į Varbergą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Varbergą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Varbergą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Varbergą

Į Varburgą keltai kasdien plaukia iš Grenos. Stena line aptarnaujami keltai iš Varbergo į Greną ir iš Grenos į Varbergą plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos keturias valandas. Šiuo maršrutu plaukia erdvus ir modernus Stena line keltas - Stena Nautica.

Kelte keleiviai turi galėmybę atsipalaiduoti, pasimėgauti pramogomis ir paskanauti skanių valgių. Svarbiausia keliaujant jūra nepamiršti pasimėgauti jūra ir jos bangų muša, o taip pat išsirinkti savo patiekalų ir gėrimų favoritus, puikiuose kelto baruose, bei restoranuose.

Kelte Stena Nautica dirba profesionali ir visuomet Jums pasirengusi pagelbėti komanda.

Grena – Varbergas – patogiausias maršrutas

Grena – Varbergas patogiausia ir greičiausia susisiekimo jungtis tarp šių dviejų Baltijos jūros krantų:

  • Keltai plaukia kiekvieną dieną, todėl itin patogu pasirinkti kelionei tinkamą laiką.
  • Keltu galite keliauti su savo automobiliu.
  • Varbergas – puikus pasirinkimas, jeigu planuojate tęsti kelionę Skandinavijoje, JAV ir kitur.
  • Keltu galite plaukti su augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu.
  • Grena – svarbus kultūrinis centras, o taip pat lyg kelių kryžkelė – patogi norintiems tęsti kelionę žemyninėje Europoje.