LOADING ...

Keltai į Velingtoną

Velingtonas yra vienas iš daugybės Anglijos uostamiesčių. Tai – palyginti nedidelis ir jaukus Anglijos miestas, kuriame gyvena šiek tiek daugiau nei 15 000 gyventojų. Tie, kurie laiką ruošiasi praleisti pačiame mieste, ras ne vieną dėmesio verta objektą – muziejų, skulptūrą, bažnyčią. Na, o, jei turėsite galimybių išvykti ir šiek tiek tolėliau už miesto, tokiu atveju prieš jus atsivers nuostabūs ir nepakartojami gamtos vaizdai.

Be jau išvardintų objektų, čia taip pat yra viskas, ko reikia patogiam ir jaukiam vietinių gyvenimui, o taip pat ir tam, kad turistai galėtų kokybiškai leisti laiką. Nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro veikia prekybos centrai, prekyvietės,  kavinės bei restoranai, drabužių bei avalynės salonai, mažos suvenyrų parduotuvėlės, viešbučiai bei svečių namai, turizmo informacijos centras, kuriame jums  bus suteikta visa reikalinga informacija.


Keltai i Limingtoną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Velingtoną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Velingtoną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Velingtonas

Iš šio Anglijos uostamiesčio yra vykdomi reisai įvairiomis kryptimis, o viena iš jų yra Limingtonas  - Vaito sala. Šį reisą vykdo kompanija Isle of Wight. Belieka tik pridurti, kad kelionės netrunka net vienos valandos, todėl tai yra puikus būdas pasiekti ypač greitai pasiekti Vaito salą Anglijos gyventojams arba galimybė per ypač trumpą laiko tarpą šios salos gyventojams atvykti į žemyninę Anglijos dalį, kur laukia ypač daug galimybių bei puikių laisvalaikio praleidimo būdų.

Keltas į Velingtoną – viena patogiausių krypčių

Kalbėti  apie keliones galima daug, aptariant įvairius keliavimo aspektus. Vienas iš jų yra patogumas. Kaip žinia, būtent šis aspektas ypač dažnai domia keliautojus – juk komfortabiliai jaustis kelionės metu nori visi. Atsižvelgiant į tai, jog kelionė į Limingtoną yra taip ne išimtis, pats metas susipažinti su argumentais, kurie patvirtina nuomonę, jog keltas į Limingtoną yra viena patogiausių krypčių.

  1. Didelis išvykimo laikų skaičius užtikrina, kad išvykti bei grįžti galėsite sau patogiu metu;
  2. Kelionę į Vaito salą galite pradėti planuoti bet kuriuo sau patogiu metu (kad ir vėlyvą vakarą), o bilietus įsigyti net neišeidami iš namų.
  3. Neretai sakoma, kad naminiai gyvūnėliai sukelia daug nepatogumų, tiems žmonėms, kurie dažnai keliauja. Tačiau taip nebus šiuo atveju – keliauti į Limingtoną galite kartu su augintiniais.