LOADING ...

Keltai į Ventspilį

Ventspilis – Latvijos šiaurės vakaruose esantis didmiestis, kuriame ir jaunas, ir garbaus amžiaus turistas ras savo širdžiai mielų pramogų. Šioje vietoje dar XII amžiuje iškilo Livonijos ordino pilis ir netrukus ji išaugo į miestą.

Šiandien, turistai laukiami seniausiame miesto name įkurtuose amatų namuose. Juose amatininkai gamina dirbinius, o gyventojai organizuoja vakarones. Mieste yra šeimų itin pamėgtas vandens atrakcionų parkas ir vaikų miestelis, kuriame vaikams yra įrengti net keturiasdešimt žaidimų įrenginių.

Keliaujant Ventspilyje nepraleiskite progos pasivaikščioti po „Džiunglių taką“, kuriame eksponuojami skulptorių iš medžio išdrožtos egzotinių gyvūnų skulptūros. Šioje vietoje rasite apžvalgos bokštelius, nuo, kurių galima apžiūrėti apylinkes.

 Gamtos apsuptyje yra įrengtas Renkio parkas. Jame turistai kviečiami pasivaikščioti tarp šimtamečių medžių ir gražių fontanų, o norintys susipažinti su jūrinėmis vietos tradicijomis turėtų apsilankyti Piejūros buities muziejuje, kuriame rasite Baltijos šalyse didžiausią inkarų kolekciją.

Nepraleiskite galimybės apsižvalgyti Ventspilio apylinkėse. Netoli miesto yra „Kolkos” ragas, kuris laikomas šiauriausiu Kuržemės tašku.


Keltai į Ventspilį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Ventspilį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Ventspilį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Ventspilį

Į Ventspilį keltai reguliariai plaukia iš Vokietijos ir Švedijos. Maršrutais Ventspilis – Travemundė ir Ventspilis – Nineshamnas šiuolaikiniai Stena line keltai plaukia kiekvieną dieną. Maršrutu Ventspilis – Nineshamnas kelionė trunka vos vienuolika valandų, kurias galite praleisti smagiai pramogaudami viename iš trijų šia keltų linija plaukiančių keltų.

Moderniuose keltuose gausu pramogų, tokių kaip nemokami kino filmai, puikūs restoranai, specialūs pasiūlymai keliautojams ir kiti. Laivuose idealiam Jūsų poilsiui įrengtos erdvios ir jaukios kajutės, kuriose rasite puikius vonios kambarius, mini barą ir kitus patogumus.

Keltas į Ventspilį – vienas patogiausių maršrutų

Nineshamnas – Ventspilis maršrutas yra vienas patogiausių kelionės būdų:

  • Ventspilis – Latvijos didmiestis ir istorinis miestas, kuriame rasite per daugelį amžių sukauptą Baltijos šalių unikalią kultūrą;
  • Nineshamnas nuo Švedijos sostinės Stokholmo nutolęs vos penkiasdešimt kilometrų, todėl šis maršrutas idealus pasirinkimas, norintiems keliauti po Švediją ar traukti tolyn į Norvegiją;
  • Keltu galite keliauti drauge su augintiniais ir savo nuosavu transportu. Todėl Jums nereiks, nuvykus, jaudintis dėl automobilio nuomos;
  • Keltai šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną. Tad galėsite be vargo pasirikti patį patogiausią kelionės laiką;
  • Keltuose gausu pramogų, todėl kelionė prabėgs kaip viena maloni akimirka.