LOADING ...

Keltai į Ystadą

Ystadas – miestas pietryčių Švedijoje. Smėlėtų pakrančių apsuptyje kerianti gyvenvietė stovi jau nuo vikingų laikų. Ystad lietuvio akiai primena Nidą ir Palangą ar kitą kurortinį miestelį. Miestas turistus vilioja jaukiu ir tyliu vienuolynu. Galima pasivaikščioti jo vidiniame kiemelyje ir palei tvenkinį, kurį surasti  lengva dėl jame nuolat klegenančių ančių.

Beveik 30 tūkst. gyventojų turinčio miestelio gyvenimas verda centrinėje rotušės ir teatro aikštėje. Čia gausu suvenyrų krautuvėlių ir restoranų, kuriuose gaminamų gurmaniškų patiekalų aromatai apetitą žadina net rotušės lankytojams. Todėl būtinai apsilankykite viename iš restoranų ir paragaukite tradicinių patiekalų.

Vėliau tvarkingomis, siauromis senamiesčio gatvelėmis nueikite už miesto ir pasivaikščiokite smėlėtomis pakrantėmis. Ystad miestas garsėja  tobulo grožio paplūdimiais. Šiltuoju metų laiku skirkite bent kelias valandas pasimėgauti jūros ir tolumoje likusio miesto panorama.

 Net jeigu neplanuojate ilgai keliauti po Švediją būtinai nuvykite  kiek toliau į Rytus už miesto, kur galima rasti švedišką Stounhendžo variantą - 58 monolitiniai rieduliai savo forma primenantys laivą. Dar daugiau jiems magijos priduoda faktas, kad šioje vietoje jie buvo atgabenti dar vikingų laikas.


Keltai į Ystadą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Ystadą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Ystadą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Ystadą

Į Ystadą kiekvieną dieną plaukia keltai iš Świnoujscie. Šiuo maršrutu plaukia operatoriaus Polferries du keltai: Baltivia ir Mazovia. Kelionė trunka vos septynias valandas. Kelionės metu keleiviai gali ramiai pailsėti, paskanauti gurmaniškų patiekalų arba smagiai pramogauti. 

Keltas į Ystadą – vienas populiariausių maršrutų:

Ystadą pietryčių Švedijos miestelis. Strategiškai itin patogioje vietoje esantis miestas idealus pasirinkimas keliaujantiems po Švediją ar traukiantiems link Danijos.

  • Ystadą – mažas ir jaukus miestelis, keliautojus žavintis kultūriniais objektais, neapsakomo grožio pakrantėmis.
  • Ystadą – įsikūręs netoli Malmės – svarbaus Švedijos kultūros, ekonomikos ir prekybos centro, bei antro pagal dydį šalies miesto.
  • Laivais galite keliauti su nuosavu automobiliu, ir taip išvengti nepatogumų ieškant transporto, kitame uoste.
  • Keltuose gausu pramogų ir restoranų. Todėl kelionė prabėgs kaip viena akimirka, dovanojanti daug malonių įspūdžių ir prisiminimų.
  • Laivais galite keliauti su augintiniais.
  • Šiuo maršrutu keltai plaukia kiekvieną dieną. Galite keliauti naktį, o kitą rytą sutikti jau pasiekus kelionės tikslą ir puikiai pailsėjus.