LOADING ...

Keltai į Zasnicą

Zasnicas – nedidelis ir jaukus uostamiestis, esantis Vokietijos teritorijoje. Miesto centre gausu puikių restoranų ir barų.

Keliaujant Zasnicą verta sumokėti simbolinį vieno ar kelių eurų mokestį ir aplankyti 1967 m. į Zasnicą atplukdytą anglų povandieninį laivą. Laivas – puikiai išlaikytis, o tarp susipažinimo su ekspozicija galėsite išmėginti laivo valdymo subtilybes.

Svečiuojantis Zasnice nepraleiskite progos aplankyti valčių muziejų ir pasigrožėti nuostabiomis uolų išraižytomis apylinkėmis. Kerinčios pakrantės kasmet čia pritraukia tūkstančius turistų.

Keliaujant Zasnico mieste nepraleiskite galimybės palydėti saulės laidos pajūryje. 

Turistai kviečiami į amatų muziejų miestelio apylinkėse. Miestelis nedidelis, tačiau jo apylinkės tikrai reto grožio. Keli kilometrai už miesto yra Liaudies amatų ir buities daiktų muziejus,, kuriame  jaukiai ir harmoningai susipina jūrinės ir žemės ūkio tradicijos. Turistai čia plaukia iš viso pasaulio. 


Keltai į Zasnicą .jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Zasnicą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Zasnicą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Zasnicą

Į Zasnicą kiekvieną dieną plaukia iš Švedijos maršrutu Teleborgas – Zasnicas. Stena line keltų jungtis su Teleborgu, Švedijoje. Keltai iš Zasnico į Teleborgą ir iš Teleborgo į Zasnicą maršrutą nuplaukia per vos keturias valandas. Šiuo maršrutu plaukia jaukus keltas Sassnitz.

Šiuolaikiškame laive yra viskas ko gali prireikti Jūsų patogiai kelionei, įskaitant konferencijų salę, nemokamą  bevielį Wi-fi interneto ryšį, kino teatrą, puikius restoranus ir barus, saulės doką, vaikų žaidimų kambarį ir kitas pramogos.

Jeigu nenorite pramogauti kelte rasite poilsio zonas, o taip pat parduotuvėles, kuriose galėsite įsigyti kosmetikos, kvepalų, suvenyrų ar žaislų.

Teleborgas – Zasnicas – patogiausias maršrutas tarp Švedijos ir Vokietijos

Zasnicas – Teleborgas yra itin patogi susisiekimo jungtis Vokietijos ir Skandinavijos gyventojams.

  • Maloni kelionė keltu trunka vos keturias valandas, o laivai šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną. Todėl Jūs nevaržomai galėsite pasrinkti patį patogiausią kelionės laiką.
  • Keltu galite vykti nuosavu transportu ir taip būti garantuoti, kad kitame krante nevaržimai tęsite kelionę automobiliu.
  • Kelionė keltu atgaivina. Kelionės metu galite smagiai pramogauti ir ilsėtis.
  • Turite galimybę keliauti kartu su savo augintiniais. Tereikia apie tokį pageidavimą pranešti bilietų rezervacijos metu, o taip pat susipažinti su gyvūnų laikymo ir kelionės taisyklių.