LOADING ...

Keltai į Zebrugą

Belgijos miestas, kuris yra įsikūręs ant Šiaurės jūros kranto. Nesunku pastebėti, kad ši vieta yra labai dėkinga miestui susisiekimo atžvilgiu – dėl palankios padėties, veikia uostas, iš kurio yra  vykdomi reisai įvairiomis kryptimis.

Kalbėdami apie bet kurią šalį, galime išskirti tam tikrus produktus, kurie yra ypač populiarūs šioje šalyje. Ne išimtis yra ir Belgija bei pavieniai jos miestai – vos tik pradėjus apie kalbėti, tiesiog negalima nepaminėti šokolado ir jo gaminių. Ne išimtis yra ir Zebrugas – atvykę į šį miestą, rasite ne vieną dešimtį jaukių ir žavingų šokolado krautuvėlių, o apsilankymai jose taps dar vienu saldžiu jūsų gyvenimo nuotykiu. Palepinus gomurį, verta atkreipti dėmesį ir į kitus objektus – prieglobstį suteiks ištaigingi viešbučiai (nemaža dalis jų yra tiesiog miesto centre), jaukios kavinaitės, iš kurių sklinda belgiškų blynelių su padažu aromatas. Jei šiame mieste svečiuositės vasarą, užsukite į puikaus grožio paplūdimį – čia turėsite galimybę maloniai praleisti laiką. Ypač moderni susisiekimo sistema užtikrins, kad bet kurį šio miesto kampelį pasiektumėte greitai bei patogiai.


keltai į Zebrugą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Zebrugą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Zebrugą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Zebrugas

Nors į Belgiją yra vykdoma labai daug lėktuvų reisų, akivaizdu, kad toks pasirinkimas yra pats populiariausias - maždaug pusė keliautojų ieško kitų būdų, kaip atvykti į šią šalį. Viena pagrindinių krypčių, vykdomų iš šio uosto, yra Kingstonas prie Halo – Zebrugas.  Šis reisas – galimybė greitai bei patogiai Airijos gyventojams pasiekti Belgiją. Į Zebrugas,  plaukia kompanijos Po ferries keltai, talpinantys ne  vieną šimtą automobilių bei 1 – 2 tūkstančius keleivių.

Keltas į Zeebrugge – viena patogiausių krypčių

Egzistuoja daug priežasčių, su kuriomis susipažinus bus galima daryti tik vieną išvadą – keltas į šį miestą yra viena patogiausių krypčių, kokią gali pasirinkti žmonės, ieškantys galimybių, kaip atvykti į  Belgiją.

  • miestelis yra nedidelis, todėl puikiai tiks norintiems ramaus poilsio;
  • tegul niekas neišskiria jūsų su savo mylimais augintiniais – keltu į Belgiją galite keliauti kartu su augintiniais;
  • reisai keltu paprastai yra vykdomi vėlai vakare, tad tai – idealus laikas poilsiui.