LOADING ...

Keltai iš Aberdyno uosto

Aberdyno uostas veikia jau labai seniai, nors ir nepateikiama tikslių duomenų, kuomet prasidėjo jo veikla. Šiandien Aberdyno uostas tampa vartais ne tik kroviniams laivams, kuriais yra gabenama tam tikrų  pramonės sričių produkcija, bet ir keleiviniams keltams, kurie sukuria puikų vaizdą. Maža to, uostas atneša nemenkas metines pajamas bei garantuoja ne vieną dešimtį darbo vietų. Aberdyno uostas yra nutolęs per 145 mylias nuo Glasgo ir per 125 mylias nuo Edinburgo.

Kalbant apie kelionės iš šio uosto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog uostas veikia 7 dienas per savaitę, tačiau jo darbo valandos yra  ribotos – jis lankytojų laukia nuo 06.45 iki 17.00 val. Kai kuriomis dienomis uosto darbo laikas yra pratęsiamas 2 valandomis. Taigi, planuojant savo keliones iš šio uosto, vertėtų tinkamai įvertinti ir darbo laiką.


keltai iš Aberdyno Uosto.jpg


Keltai į ir iš Aberdyną

Drąsiai galima sakyti, jog visi keliautojai, kurie vyksta iš Aberdyno arba į šį uostą, turės galimybę mėgautis greitai ir saugiau, o svarbiausia – nerūpestinga kelione. Ar gali būti geresnis būdas pasiekti kelionės tikslą? Ko gero, ne, nes kelionės keltais turi labai daug puikių privalumų: suplanuoti tokias keliones yra gerokai lengviau; išvengiama ilgų valandų, kurias reikėtų praleisti automobilyje; su savimi galima turėti kur kas daugiau bagažo; be to, naminių gyvūnėlių transportavimas tampa kur kas lengvesniu bei paprastesniu. Tačiau tai – dar ne viskas: toks keliavimo būdas puikiai tinka tiems, kurie visą kelionės laiką nori išnaudoti poilsiui.

Aberdyno uostas

Adresas: Harbour Office 16 Regent Quay Aberdeen AB11 5SS

Tel: +44 (0)1224 597000

GPS koordinatės: 57.145076 -2.091172

Į Aberdyno keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Šiame mieste jau esantiems keliautojams ypač patogu į Aberdyno keltų terminalą atvykti pėsčiomis, kadangi mieste gausu nuorodų, kurios sekant bus paprasta pasiekti kelionės tikslą.

Į Aberdyno keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Ko gero, taksi yra daugelio mėgstamiausias pasirinkimas tuomet, kai atsiduriame svetimame mieste, kurį vos pažįstame. Jei taip nutiko svečiuojantis Aberdyne, nepraleiskite progos pasinaudoti taksi paslaugomis. Paslaugą galima užsisakyti iš anksto.