LOADING ...

Keltai iš Berkenhedo uosto

Berkenhedo uostas yra vienas svarbiausių taškų šiame mieste. Visai tai todėl, kad į į uostą atplaukia kroviniai laivai bei keleiviniai keltai, o pats uostas neša didelis metines pajamas bei garantuoja darbo vietas didelei daliai miesto gyventojų. Nors ir nėra tikslių duomenų, kuomet atsirado šis uostas, spėjama, kad tai – 1818 – ieji. Per šiuos metus iki dabar buvo atlikta ne viena uosto rekonstrukcija, kurios dėka išgautas toks uosto vaizdas, koks yra dabar. Uostas garsėja vaizdingomis pakrantėmis,  kuriomis vaikščioti yra ypač malonu ne tik keliautojams, kurie laukia savo reiso, bet ir vietiniams gyventojams.

Netoli  šio uosto rasite ir svarbiausias įmones, kurių paslaugos gali praversti tiems, kurie, šiame uostamiestyje planuoja likti bent kelias dienas – netoliese yra įsikūrę viešbučiai, kavinės, restoranai, užkandinės, prekybos centrai.


Keltai iš Berkenhedo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Berkenhedą

Galite net neabejoti – jūsų kelionė į ir iš šio uosto bus tikrai nepakartojama, kadangi plauksite vienu iš dviejų puikių kompanijos Isle of Man Stema Packet Company keltų (tiesa, dažniausiai šio reiso keleiviai yra plukdomi keltu Ben – my Chree). Šiame kelte yra viskas, kad turėtumėte galimybė ir jėgas atgauti (ramus poilsis kajutėje bei skanus maistas kavinėje yra garantuoti), o taip pat ir puikios pramogos, kad kelionė neprailgtų. Šis keltas nudžiugins ir tuos, kurie plaukia grupėmis (kelte yra puiki konferencijų salė).

Berkenhedo uostas

Adresas: 12 Quays Terminal, Tower Road, Birkenhead Wirral, CH41 1FE

Tel: 0151 647 8074

GPS koordinatės: 53.402881; 3.017462

Į Berkenhedo keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Besisvečiuojantiems šio miesto centre, neprireiks jokių transporto priemonių, kadangi keltų terminalą paprasta pasiekti ir keliaujant pėsčiomis, nepamirškite sekti informacinių ženklų.

Į Berkenhedo keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Sakoma, kad pats geriausias pasirinkimas, kuomet yra svečiuojamasi svetimame mieste ir reikia pasiekti vieną ar kitą vietą, yra taksi – būtent šia transporto priemone greitai pasieksite kelionės tikslą, net ir tuo atveju, jei visiškai nepatįstate miesto. Belieka tik pridurti, kad taksi paslaugos galimos ir šiame mieste. Na, o, jei norite išvengti nepatogumų, tokiu atveju šią paslaugą reikėtų užsisakyti iš anksto.