LOADING ...

Keltai iš Bilbao uosto

Bilbao uostas, iš kurio išplaukia bei atplaukia ir keleivių pilni keltai, turi ir svarbią pramoninė reikšmę: būtent iš šio uosto krovininiais laivais yra gabenama įvairų pramonių paruošta produkcija. Kaip teigia šaltiniai, šis uostas buvo įkurtas 1300 metais. Nors šis uostas yra ypač svarbus Ispanija, negali pasigirti dydžiu: jis siekia 3.13 km² sausumos ir 16.94 km² vandens. Per metus šis uostas aptarnauja apie 170 000 keleivių ir tokiu būdu atneša maždaug  apie 25, 5 milijono eurų pelno. Būtent dėl šios priežasties, uostas turi ypač didelę ekonominę reikšmę miestui: iš uosto veiklos gautas pelnas  didina rodiklius  bei suteikia galimybę turėti darbo vietą ne vienam šio miesto gyventojui.

Atvykus į Bilbao keltų uostą, bus galimybė ypač patogiai įvairiomis transporto priemonėmis (traukiniais, autobusais, taksi ar metro), pasiekti kitas Ispanijos vietas. Jei vykstate su naminiais gyvūnėliais, turite galimybę  su jais kartu vaikščioti po beveik visą uosto teritoriją.


Keltai Is Bilbao Uosto.jpg


Keltai į ir iš Bilbao

Prancūzų kompanija Brittany ferries iš Bilbao uosto vykdo reisą į Rosccof. Plaukiama moderniais keltais, kuriuose yra viskas, ko reikia, kad jūsų kelionė būtų įsimintina. Galima plaukti kartu su naminiais gyvūnais. Atvykimo bei išvykimo laikus būtina patikrinti tvarkaraštyje, kadangi jie gali keistis dėl įvairių priežasčių.

Bilbao uostas

Adresas: Terminal de Brittany Ferries Puerto de Bilbao Muelle A3 48508

Tel: (34) 9 02 108 147

GPS koordinatės: 43.35378, -3.07035

Į Bilbao keltų uostą yra patogu atvykti automobiliu:

į Bilbao keltų uostą yra patogu atvykti automobiliu. Greita bei ypač patogu – teriekia iš anksto suplanuoti, kokiu maršrutu vyksite. Na, o, kad būtų paprasčiau, iš anksto galima pasakyti, kad kelionė iš Barselonos į Bilbao keltų uostą truks maždaug 6 valandas, iš Madrido – maždaug 4 valandas, iš Zaragoza miesto automobiliu keliausite maždaug 3 valandas.

Į Bilbao keltų uostą yra patogu atvykti pėsčiom

Jei šiuo metu svečiuojatės Bilbao mieste, keltų uostą galite pasiekti ir pėsčiomis. Tai pareikalaus maždaug keliolika minučių jūsų brangaus laiko.

Į Bilbao kelto uostą yra patogu atvykti metro:

Maždaug  už 3 kilometrų nuo Bilbao keltų uosto yra metro stotis. Iš čia galite pasiekti įvairias miesto vietoves.