LOADING ...

Keltai iš Bodeno uosto

Bodeno uostas antras pagal dydį šiame rajone, esantis uostas. Bodeno uoste rasite mažų žvejybos laivų, pramoginių katerių ir puikų marių vaizdą, atsiveriantį nuo krantinių.

Ramus ir seklus marių vanduo siūlo puikias sąlygas žūklei. Todėl šis uostas yra lyg žvejų rojus su visiškai išvystyta ir pritaikyta infrastruktūra. Uosto teritorijoje yra galimybė įsigyti arba išsinuomoti priemones riebių lašišų, žvitrių upėtakių, sykių ar kiršlių žvejybai.

Lašišas galima žvejoti nuo Joninių iki pirmo įšalo. Dažniausiai ir daugiausiai jos gaudomos liepos ir rūgpjūčio mėnesiais. Jeigu planuojate iš marių pasukti į jūrą, t.y. jūrines lašišas galima žvejoti visus metus. Šiuose vandenyse turintiems laimingtą ranką pavyksta ištraukti lydekų, ešerių, vėgėlių ir kai kurių kitų, ne itin populiarių žūvų rūšių.


Keltai iš Bodeno Uosto.jpg


Keltai į ir iš Bodeno uosto

Keltai į Bodeną iš Fynshav ir iš Bodeno į Fynshav uostamiestį plaukia kiekvieną dieną. Kelionė šiuo maršrutu trunka mažiau nei valandą (apie 50 min.). Keltų operatoriaus Alstrafikken keltas Thor Sydfyen uostus palieka net dvyliką kartų per parą.

Laive yra daug pramogų, t.y. kavinė, lauko ir uždara terasos skirtos aktyvioms pramogoms, bei ramiam keleivių poilsiui.

Bodeno uostas:

Adresas: Bojden Landevej 49, Bojden, 5600, Fåborg

GPS koordinatės: 55.104189, 10.082759

Į Bodeno uosto keltų terminalą patogu nuvykti asmeniniu ir viešuoju transportu.

Į Bodeno keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Keliaudami automobiliu rinkitės kelią nr. 8 arba 44, kuris pažymėtas Faborgo (dan. Faaborg) kryptimi. Sekite nuorodą Sonderborgas (dan. Sønderborg). Važiuodami šiuo keliu pastebėsite nuorodą į Bodeną (dan. Bøjden). Įvažiavus į miestą pasirinkite nuorodą į uostą ir sekite ja iki pat keleivių keltų terminalo. Prie terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė.  

Į Bodeno keltų uosto terminalą patogu vykti autobusu:

Į Bodeną autobusai vyksta labai limituotai. Dažniausiai čia sustoja autobusai, vykstantys į Faborgą (dan. Faaborg).  Faborgas yra geriausia jungiamoji jungtis vykstantiems iš ir į Bodeną. Taip pat čia važiuoja autobusas Nr. 920, kuris vyksta maršrutu Bodenas – Nyborgas (dan. Nyborg). Nyborge yra geležinkelių stotis. Todėl vėliau itin patogu tęsti kelionę traukiniu.