LOADING ...

Keltai iš Briunsbiutelio uosto

Briunsbiutelio uostas yra prie Elbės žiočių ir Vakarinės Kylio kanalo pusės. Nors uostamiestis nėra didelis, uosto teritorija – didelė. Uostas turi prieigą prie Šiaurės ir Baltijos jūrų, yra netoli Hamburgo. Taip pat turi įėjimą su vidaus Europos vandenimis.

Uosto direkcija didžiuojasi, kad gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą, t.y aptarnauti klientus keliaujančius regione, tarptautinius kruizinius laivus, suteikti krovos, sandėliavimo, tranzito ir logistikos projektų paslaugas. Čia sujungiama vandens, kelių ir geležinkelio transportas.

Uoste teritorijoje daug erdvės skirta komerciniams kroviniams tvarkyti ir perkrauti, kiek mažiau – keleiviams. Tarp keleivinių keltų terminalų yra atskiri plotai, kurie susideda iš automobilių stovėjimo aikštelių ir ilgos prieplaukos, besitęsiančios nuo šiaurinės upės kranto. 

Keliaudami šiame uostamiestyje būtinai apžiūrėkite šalia uosto teritorijos esančius žaliuosius parkus, rotušę.


Keltai iš Briunsbiutelio Uosto.jpg


Keltai į ir iš Briunsbiutelio

Uostas nepalaiko daug keltų jungčių. Vis dėlto, į jį reguliariai plaukia kruiziniai laivai, t.y. Grete ir Anne Marie, iš Kukshafeno. Kompanijai Elb Link priklausantys keltai maršrutą nuplaukia per 1 val. 20 min. Modernūs laivai yra lyg puikios keleivių kelionės garantas.

Briunsbiutelio uostas

Adresas: Zum Elbdeich, 25541 Brunsbüttel, Vokietija

GPS koordinatės: 53.893474, 9.093350

Į ir iš Briunsbiutelio uostą kelionė viešuoju ir nuosavu transportu gali būti sudėtinga.  

Į Briunsbiutelio keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Automobiliu galite lengvai atvykti iš Hamburgo. Patogiausia pasirinkti kelionę keliu pažymėtu Nr. B5. Juo pasieksite prie įvažiavimo į Briunsbiutelį žiedinę sankryžą, kurioje turėtumėte pasirinkti pirmą išvažiavimą. Už maždaug penkių šimtų metrų pasukite dešinėn ir keliu važiuokite visą laiką tiesiai iki pat keleivių keltų terminalo.

Jeigu važiuojate iš Pietų tuo pačiu keliu Nr. B5 žiedinėje sankryžoje pasirinkite trečią išvažiavimą. Pravažiavus penkis šimtus metrų pasukite į dešinę ir važiuokite visą laiką tiesiai.

Į Briunsbiutelio keltų uosto terminalą galima vykti autobusu:

Autobusų, važiuojančių iki keleivių terminalo, maršrutai važiuoja retai. Todėl geriau rinkitės kitą transporto priemonę.

Į Briunsbiutelio keltų uosto terminalą patogu vykti traukiniu:

Į Briunsbiutelio miestą važiuoja reguliariai traukiniai. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite traukinių išvykimo grafike. Išlipus centrinėje geležinkelio stotyje pasinaudokite taksi paslaugomis ir taip nebrangiai bei greitai pasieksite keleivių keltų terminalą.