LOADING ...

Keltai iš Daglaso uosto

Vienas svarbiausių objektų Daglaso mieste yra Daglaso uostas, į kurį atplaukia krovininiai laivai bei keleiviniai keltai. Džiugina tai, kad keleivinių keltų dalyvavimas susiekime ypač palengvina keliautojų dalią – šios salos gyventojai bei svečiai ypač lengvai ir greitai gali pasiekti Angliją bei Airiją, o šių šalių gyventojai ar svečiai – atvykti Meno salą. Šiandien Daglaso uostas yra ypač modernus ir šiuolaikiškas, ne kartą renovuotas. .Renovacijų metu buvo įgyvendinti ypač modernūs sprendimai. Akį džiugina ir puiki uosto išvaizda, o žavingos uosto pakrantės pritraukia daugybę turistų. Netoli uosto yra svarbiausios įmonės, kurių teikiamų paslaugų gali prireikti keliautojams. Tai – vaistinės, viešbučiai, restoranai, mažos prekyvietės bei dideli prekybos centrai.

Daglaso uostas veikia 7 dienas per savaitę, nuo 09.00 iki 18.00 val. Tai sukuria ypač palankias  sąlygas kiekvienam keliautojui – kad ir kada beatvyktumėte, visada būsite laukiami ir turėsite galimybę pasinaudot Daglaso keltų uosto terminalo privalumais.


Keltai iš Daglaso Uosto.jpg


Keltai į ir iš Daglasą

Kelionė į Daglasą ar iš jo, bus tikrai puiki, kadangi yra plaukiama kokybiškai įrengtais keltais, kuriuose yra viskas, ko reikia jaukiam poilsiui privačiose kajutėse, taip pat keliautojai gali rinktis įvairias pramogas, kurios tiks tiek suaugusiems, tiek mažiesiems keliautojams. Keltai yra pritaikyti ir neįgaliųjų kelionėms.

Daglaso  uostas

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel:+44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.148504 -4.473833

Į Daglaso keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Jei esamu momentu jau svečiuojatės Daglaso miesto centre, tokiu atveju verta prisiminti, kad į keltų terminalą labai paprasta atvykti pėsčiomis. Tam, kad kelionė būtų sklandi, tereikės sekti informacinius ženklus, o priklausomai nuo jūsų ėjimo tempo, jai skirti apie 20 minučių.

Į Daglaso keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Iš įvairių salos vietų  į Daglaso keltų terminalą vyksta taksi automobiliai. Šia transporto priemonė verta pasinaudoti ir tiems, kurie atvyksta į šį keltų terminalą – šalia jo rasite ne vieną taksi automobilį, kuriuo galėsite pasiekti galutinį kelionės tikslą.

Į Daglaso keltų terminalą patogu nuvykti autobusu:

Iš įvairių salos miestų ir miestelių vyksta autobusai į Daglaso autobusų stotį,  kuri yra įsikūrusi vos už 400 m nuo keltų terminalo.