LOADING ...

Keltai iš Didysio Jarmuto uosto

Didžiojo Jarmuto arba tiesiog Jarmuto uostas yra vienas svarbiausių taškų šiame mieste. Būtent iš šio uosto plaukia keltai įvairiomis kryptimis, taip pat išvyksta bei atvyksta krovininiai laivai. Nėra tikslių duomenų apie tai, kuomet buvo įkurtas uostas šiame mieste, tačiau žinoma, kad  2007 metais prasidėjo didžioji šio uosto rekonstrukcija,  po kurios uostas įgavo visai kitokią išvaizdą nei ji buvo iki rekonstrukcijos. Už uosto rekonstrukciją buvo atsakingo dvi kompanijos  Van Oord UK Ltd ir Edmund Nuttall Ltd. Šiai rekonstrukcijai buvo išleisto labai didelės sumos pinigų bei sunaudota ypač daug įvairių medžiagų – štai, vien akmenų buvo sunaudota daugiau nei 900 000 tonų. Vis dėlto, šie pokyčiai tikrai buvo reikalingi – šiandien tiek šio miesto gyventojai, tiek svečiai turi puikią galimybę naudotis kur kas gražesniu bei patogesniu uostu.

Atvykę į Didžiojo Jarmuto centrą, raiste viską, ko reikia tam,  jei šiame mieste norite pasilikti bent šiek tiek ilgesnį laiko tarpą – čia jūsų lauks svetingi viešbučiai, svečių namai, kavinės, restoranai, parduotuvės bei įvairūs lankytini objektai.


keltai iš Jarmuto uosto.jpg


Keltai į ir iš Didijį Jarmutą

Net ir tuo atveju, jei planuojate ypač dažnai keliauti į Didįjį Jarmutą ir atgal, galite būti tikri, kad kelionės tikrai nepabos, kadangi yra keliaujama puikiais keltais, kurie garantuoja kelionės saugumą bei komfortą visos išvyko metu. Dar vienas  puikus šio pasirinkimo privalumas yra tas, jog  kelionės metu tikrai nespėsite pavargti, kadangi  jos trukmė yra labai nedidelė – ji siekia tik 40 minučių. Akivaizdu, kad keliauti į šį miestą yra tikras malonumas.

Didžiojo Jarmuto uostas

Adresas: Eastport UK House, Vanguard Houe S, S Beach Parade, Great Yarmouth NR30 3GY, Didžioji Britanija

Tel: +44 1493 335500

GPS koordinatės: 52.593889 1.718903

Į Didžiojo Jarmuto keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Jei jau svečiuojatės šiame mieste, tačiau į keltų terminalą norite atvykti ypač greitai bei patogiai, o galbūt nežinote tikslaus kelio, rinkitės taksi paslaugas.

Į Didžiojo Jarmuto keltų terminalą patogu nuvykti nuosavu automobiliu:

Paprasta į keltų terminalą atvykti ir nuosavu automobiliu, tereikia iš anksto suplanuoti maršrutą.