LOADING ...

Keltai iš Dieppe uosto

Dieppe uostas įsikūręs idealioje vietoje, šiaurinėje Prancūzijos dalyje, Normandijoje. Dieppe uostas  itin patogus keliaujantiems į Angliją iš Prancūzijos bei aplinkinių šalių. Dieppe yra vos už dviejų valandų kelio nuo Paryžiaus ir visai šalia pagrindinių magistralių jungiančių uostamiestį su aplinkiniais didmiesčiais Normandijoje ar Bretanėje.  

Uostamiestis žinomas ne tik dėl to, jog yra svarbus Prancūzijos uostas jungiantis Europą su Angliją, tačiau ir dėl svarbaus vaidmens tiekiant jūros gėrybes ant gurnamų prancūzų stalo. Kaip ir visa Normandija, Dieppe yra mėgstamas turistų, nuostabi gamta, vaizdingos pakrantės traukia ne tik vietinius pailsėti, tačiau ir pritraukia daugybę grožio išsiilgusių svečių iš aplinkinių valstybių, o keltu atvyksta ir nemažai anglų.


Keltai iš Dieppe keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Dieppe

Keltai į Dieppe reguliariai atplaukia iš Anglijos uosto Newhaven. Keltų liniją Newhaven – Dieppe aptarnauja kompanija DFDS Seaways, maršrutu plaukia šiuolaikiniai, patogūs keltai Côte d'Albâtre ir Seven Sisters. Ši keltų linija yra viena populiariausių jungčių tarp Anglijos ir Prancūzijos. Dieppe gerai žinomas kaip vienas arčiausiai Anglijos krantų esantis Prancūzijos uostas, tad kelionės tarp šių šalių itin patogios. Maršrutu Newhaven – Dieppe keltai plaukia kasdien po 3 kartus, kelionė trunka 4 valandas.

Dieppe keltų terminalas

Adresas: Dieppe Ferry Port, 7, Quai Gaston Lalitte, 76200, Dieppe.

GPS koordinatės: 49.93363, 1.08805E

Kaip atvykti į Dieppe keltų terminalą?

Dieppe uostas yra šalia pagrindinių magistralių jungiančių Dieppe su Paryžiumi bei kitais šalia esančiais didmiesčiais.

Automobiliu: Į Dieppe galima lengvai atvykti A28 arba N27 keliu. Vykstant iš Kalė arba Le Touquet, rekomenduojama rinktis A28 kelią vedantį į šiaurę ir sekti ženklus į Dieppe. Vykstant iš miesto Rouen pusės, rekomenduojama rinktis N27 kelią ir sekti ženklus į Dieppe.

Autobusu: Į Dieppe reguliariai vyksta autobusai iš visų didžiųjų Prancūzijos miestų.

Specialus autobusas kursuoja tarp Dieppe keltų terminalo, miesto centro ir traukinių stoties. Iš terminalo išvyksta 15:00, iš traukinių stoties 16:00 arba 17:00.

Traukiniu: Arčiausia traukinių stotis yra Dieppe Ville esanti Boulevard Clemenceau. Į šią traukinių stotį reguliariai vyksta traukiniai iš Rouen ir Paryžiaus. Traukinių stotis yra vos už 500 m nuo Dieppe keltų terminalo.