LOADING ...

Keltai iš Diunkerko uosto

Diunkerkas žinomas tiek dažnai keliaujantiems iš Prancūzijos (ar Europos) į Angliją, tiek mėgstantiems geras atostogos smėlėtame paplūdimyje. Šiaurinėje Prancūzijos dalyje įsikūręs Diunkerkas gerai žinoma ir mėgstama poilsiautojų vieta, čia net 15 km ruožas yra tikras rojus – smėlėtas paplūdimys dar vadinamas Flandrijos kopomis (pranc. Dunes de Flandre). Kitas Diunkerką garsinantis dalykas – golfo laukai. vos už 15 km nuo Diunkerko uosto galima pramogauti naujame 27 duobučių golfo lauke.

Diunkerko uostas yra trečias pagal dydį Prancūzijos uostas ir vienas iš dviejų svarbiausių uostų jungiančių Prancūziją su Anglija. Kadangi miestas ir uostas yra labai geroje vietoje, įsikūręs patogioje vietoje tarp Paryžiaus, Briuselio ir Londono, jį dažnai renkasi keliaujantys po Europą. Vos tik išėjus iš keltų terminalo galima lengvai pasiekti golfo laukus, smėlėtą paplūdimį, prekybos centrus ir restoranus.

2016 pavasarį Diunkerke atidarytas naujas DFDS keleivių aptarnavimo terminalas. Ką tik pastatytas ir įrengtas, modernus, patogus terminalas leidžia užtikrinti klientų aptarnavimo kokybę ir patogią kelionės pradžią. Į naująjį terminalą veda nauji įvažiavimai, pagerintas pasiekiamumas vykstantiems neįgaliojo vežimėliu.


Keltai iš Diunkerko keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Diunkerko

Keltai į Diunkerką reguliariai atvyksta iš Anglijos uosto Doverio, kuris pritraukia visus į Europą keliaujančius Londono gyventojus.  Maršrutu Diunkerkas - Doveris kasdien į abi puses iki 24 kartų per parą plaukia DFDS Seaways keltai Dover Seaways, Delft Seaways ir Dunkerque Seaways. Tai trys identiški, modernūs, keltai pastatyti būtent šiam maršrutui. Maršruto trukmė tik dvi valandos.

Diunkerko keltų terminalą

Adresas: Roulier du Port Ouest, F-59279 Loon-Plage.

GPS koordinatės: 51º01.261N 002º11.868E.

Kaip atvykti į Diunkerko keltų terminalą?

Diunkerko keltų terminalas sulaukia didelio automobilių srauto, tad  rasti kelią į jį tikrai nebus sunku, visur sužymėti keliai, vedantys į Diunkerko uostą.

Automobiliu: Važiuojant A25 iš Lille – sukite į A16 ir sekite ženklus. Važiuojant A16 ių Diunkerko ar Belgijos – išvažiuokite į 53 arba 24 kelią, sekite ženklus „Port Rapide/Car Ferry“. Važiuojant iš St Omer – D600 kertasi su A16 vedančių tiesiai į terminalą.

Svarbi uosto informacija

Keltų terminale pirmiausia vykdoma pasų kontrolė. Net jeigu atvykote be iš anksto įsigyto kelto bilieto, pirmiausia turėsite praeiti pasų kontrolę ir tuomet registracijos vietoje galėsite įsigyti kelto bilietą.