LOADING ...

Keltai iš Dublino uosto

Dublinas - Airijos sostinė bei svarbiausias šalies keltų uostas. Kiekvienais metais šį uostą aplanko daugiau nei pusantro milijono keleivių ir dar daugiau krovinių. Uostas gauna gana didelias finansines injekcijas infrastruktūrai gerinti. Uosto infrastruktūra sujungta su geležinkeliais ir pagrindiniais keliais.

Dublinas įkurtas 998 metais, nors vikingai čia gyveno dar antrame amžiuje. Tai nėra didelis miestas, tačiau keliautojus čia traukia įspūdinga kultūra ir savas tradicijas išsaugoję autentiški barai. Dubline tiesiog būtina aplankyti XIII – ame amžiuje statytą tvirtovę, Šv. Patriko katedrą, kuri garsėja kaip didžiausia Airijos bažnyčia, taip pat Nacionalinę galeriją ir istorijos muziejų. Dubline garsiausia Grafton gatvė. Ji itin mėgstama vietinių ir turistų dėl stilingų  parduotuvių ir tradicinių barų.


Keltai iš Dublino keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Dublino

Dubliną jungia Stena line keltų linija su Holihedu, Anglijoje. Keltai iš Dublino į Holihedą ir iš Holihedo į Dubliną plaukia kiekvieną dieną net po keturis kartus. Šiuo maršrutu plaukia du puikūs Stena line keltai: Stena Adventurer ir Stena Superfast X. Kelionė keltu trunka vos kiek daugiau nei tris valandas, o kelionės metu galite pasimėgauti įvairiausiomis pramogomis, paskanauti gurmaniškų patiekalų, bei pailsėti erdviose kajutėse. Jūsų ramų poilsį užtikrins malonus ir visuomet pagelbėti pasirengęs personalas.

Dublino uostas:

Adresas: Antras terminalas,
Aleksandro kelias, Dublinas, Airija.

GPS koordinatės: 53.349617, -6.1974

Labai patogu į Dublino keltų terminalą atvykti automobiliu arba autobusu.

Į Dublino keltų terminalą patogu nuvykti automobiliu: 


Keltų terminalas yra nutolęs šešis kilometrus (keturias mylias) nuo Dublino miesto centro. Reiktų stebėti informacinius kelio ženklus. Atvykus į antrą terminalą galėsite pasistatyti automobilį stovėjimo aikštelėje. Aikštelė saugoma ir mokama (mokestis priklauso nuo stovėjimo trukmės: trumpalaikis, dienininis, ilgalaikis (ilgiau nei parą) stovėjimas). 

Į Dublino keltų terminalą patogu nuvykti autobusu: 


Keleiviai gali pasinaudoti Stena line autobusu, kuris Juos nuveš į Dublino miesto centrą ir iš Dublino miesto centro į terminalą. Specialiai stojama geležinkelio ir autobusų stotyje, todėl tai itin patogus važiavimo būdas jeigu atvykote į Dubliną autobusu arba traukiniu.

Turėkite omenyje, kad šios paslaugos teikiamos ne visą parą, o nuo 08:20 val. iki 20:00 val.