LOADING ...

Keltai iš Fišburno uosto

Vienas svarbiausių taškų nedideliame Fišburno miestelyje yra uostas. Būtent jis tampa puikiai susiekimo jungtimi bei suteikia galimybę salos gyventojams  patogiai atvykti į žemyninę dalį. Nors šis uostas garsėja ypač puikiomis krantinėmis, kurios tampa puikia erdve pasivaikščioti norintiems vietiniams gyventojams ar atvykusiems turistams, dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog jose galima rasti prekyviečių,  kuriose turėsite galimybę įsigyti vietinių pagamintos produkcijos. Įdomu dar ir tai, jog šio uosto, kaip ir paties miestelio, vardas, yra kildinamas nuo žodžių junginio žuvies pavasaris. Pasirodo, dar prieš net  kelis šimtus metų, vietiniai gyventojai šio uosto prieigose atėjus pavasariui sugaudavo labai daug žuvies. Tiesa, tradiciją gaudyti žuvį pavasarį yra gaji iki pat šiol, o pagautos šviežios žuvies galima įsigyti čia pat  esančiose prekyvietėse.

Kadangi atstumai šiame miestelyje yra ypač nedideli, tiems, kurie  šiame uostamiestyje ruošiasi praleisti bent vieną dieną, verta prisiminti, kad visai netoli uosto yra miestelio centras, kuriame veikia viešbučiai, kavinės, parduotuvės. Visa tai garantuoja, kad viešnagė bus patogi ir svetinga.


keltai is Fišburno uosto.jpg


Keltai į ir iš Fišburną

Vykstantys keltais į šį miestelį, tai daro moderniais ir patogiais keltais. Kadangi kelionė į Fišburną netrunka net vienos valandos, keltai nėra pritaikyti apgyvendinimui, t.y., neturi  kajučių, tačiau yra įrengtos jaukios laukimo salės. Taip pat rasite ir nedidelę, jaukią kavinaitę.

Fišburno uostas

Adresas: Fishbourne Ln, Fishbourne PO33 4EU, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 871 376 1000

GPS koordinatės: 50.72°N 1.22°W

Į Fišburno keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Kadangi Fišburno miestelis yra ypač nedidelis, jame esantį keltų terminalą yra ypač paprasta pasiekti pėsčiomis. Jei svečiuojatės Fišburno centre, kelionė į keltų terminalą truks tik apie  -  minučių.

Į Fišburno keltų terminalą patogu nuvykti nuosavu automobiliu:

Jei gyvenate šiek tiek tolėliau nuo Fišburno, tokiu atveju, į  keltų terminalą yra  patogu atvykti nuosavu automobiliu. Jei į keltų terminalą vykstate jau nebe pirmą kartą, ko gero, kelią jau puikiai žinote, na, o tie, kurie kelionę planuoja pirmą kartą, gali pasinaudoti įvairiomis priemonėmis, pavyzdžiui, mobiliomis maršruto planavimo programėlėmis.