LOADING ...

Keltai iš Folkstouno uosto

Folkstouno keltų terminalas yra įrengtas jau labai seniai  - veiki 1807 metų ir užima net 14 hektarų plotą. Šiandien Folkstono uostas yra vienas svarbiausių taškų visame mieste.  Žavingos šio uosto krantinės ir aplink esančios puikios  vietos, yra viena iš tų priežasčių, kodėl į šio miesto uostą pasivaikščioti mielai traukia ne tik vietiniai, bet ir priežastis, kodėl šis uostas ypač dažnai vaizduojamas atvirukuose. Kadangi uostas veikia jaune vieną šimtą metų, per šį laiko  tarpą buvo ne kartą renovuotas. Visa tai tam, kad uosto lankytojai  turėtų galimybę naudotis dar aukštesnio lygio paslaugomis bei geresniu aptarnavimu.

Kiekvienais metais šio uosto paslaugomis pasinaudoja šimtai tūkstančių žmonių, o į uostą kasdien atvyksta daugybė keltų bei krovininių laivų. Uostas uždirba didelį pelną bei teikia darbo vietą.


Keltas is Folkstouno Stoties.jpg


Keltai į ir iš Folkstouno

Folkstouno uostas yra ypatingas ir tuo, kad būtent iš čia nemažai daliai keleivių prasideda kelionė garsiuoju Eurotuneliu į Prancūzijoje esantį Kalė uostamiestį.         

Folkstouno  uostas:

Adresas: Eurotunnel Le Shuttle  UK Terminal  Ashford Road  Folkestone CT18 8XX

Tel: +44 (0) 8443 35 35 35

GPS koordinatės: 51.09338; 1.119278

Į Folkstouno keltų uostą patogu pasiekti taksi:

Į šį keltų terminalą yra patogu atvykti taksi. Tai  - ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie nežino tikslaus kelio arba juos skiria toks atstumas, kurį nepatogu įveikti pėsčiomis. Belieka tik priminti, kad visą būtiną informaciją apie taksi paslaugas sužinoti  bei jas užsisakyti galite internetu.

Į Folkstouno  keltų uostą patogu atvykti autobusu:

Na, o tiems, kurie šiuo metu yra įsikūrę ypač toli nuo šio keltų terminalo, verta pagalvoti apie atvykimą autobusu. Autobusai vyksta iš įvairių miesto vietų į šį  keltų terminalą.

Į Calais keltų uostą patogu atvykti nuosavu automobiliu:

Jei turite automobilį, į keltų terminalą verta vykti juo. Tiesa, tuo atveju, jei tai bus pirmoji jūsų kelionė, tokiu atveju vertėtų ją atsakingai suplanuoti. Daug naudingos informacijos, kuri pravers tokią kelionę planuojant savarankiškai, rasite šios kompanijos interneto svetainėje. Taip pat verta į pagalbą pasitelkti ir mobilias programėles.