LOADING ...

Keltai iš Frederikshauno uosto

Frederikshauno uostas – Šiaurės Jutlandijos pažiba. Tai svarbiausias žvejybos ir krovinių pervežimo uostas, Danijoje, kurį jungia patogios keltų linijos su Oslu ir Gioteburgu. Taip pat Frederikshaunas yra svarbi Rytų Europos infrastruktūros dalis, kurią kasmet aplanko beveik keturi tūkstančiai keltų ir daugiau nei 1,76 milijono keleivių.

Frederikshaunas yra vadinamas  Mažas didelis miestas, kuriame ištisus metus rasite pramogų, renginių ir galimybės pasisemti unikalios patirties. Mieste yra didmiesčiui būdingų privalumų – didelis pasirinkimas restoranų ir kavinių bei lankytinų objektų, daug renginių ir puikus susisiekimas bei visa infrastruktūra, tačiau čia nėra sausakimšų gatvių, o pabėgti nuo šurmulio pakanka penkiolika minučių paeiti nuo miesto centro.

Turistai Frederikshauno uostamiestyje kviečiami aplankyti Apšvietimo bokštą, pailsėti nepakartojamo grožio paplūdimyje “Palm Beach”. Ypatingai laukiamos šeimos aktyvioms atostogoms – plaukioti, žvejoti, jodinėti žirgais, leistis į nuotykį dviračiais ar išragauti visus tradicinės daniškos virtuvės valgius jaukiuose restoranėliuose.

Frederikshaunas - svarbus Danijos uostas, esantis prie Kategato sąsiaurio. Uostas orientuojamas į žvejybą ir krovinių bei keleivių pervežimą. Kasmet, šį uostą aplanko beveik du milijonai keleivių. Nuo šios vietos vos kelios valandos kelio iki Danijos sostinės – Kopenhagos, o uostą jungia keltų linijos su Švedija, Norvegija – Oslu ir kitais svarbiais Europos uostais. 

Frederikshaunas – jaukus Danijos miestas ir svarbiausias Šiaurės Jutlandijos regiono centras, kuriame ir didelis, ir mažas ras viliojančių pramogų. Uostamiestyje yra gausu įdomių muziejų, šaunių atrakcijų. Turistus vilioja jaukūs restoranėliai, autentiškos senamiesčio gatvelės bei puikūs paplūdimiai.  Frederikshauną su svarbiausiomis Danijos lankytinomis vietomis jungia traukinių linija, todėl vos per kelias valandas galima nuvykti į bet kurią šalies vietą.


Keltai iš Fredrikshauno keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Frederikshauno

Operatoriaus Stena line keltų linija jungia Frederikshauną su uostu Osle, Norvegijoje. Keltai į Frederikshauną iš Oslo ir iš Frederikshauno į Oslą išplaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka vos dvylika valandų. Šiuo maršrutu plaukia Stena line keltas - Stena Saga. Tai modernus ir šiuolaikiškas keltas, kuriuo kelionė prabėgs kaip viena jauki akimirka. Kelte yra SPA centras, restoranai, parduotuvės, vaikų žaidimų kambariai, kelte vyksta vaidinimai vaikams bei koncertai suaugusiems.

Frederikshauno uostas:

Adresas: Færgehavnsvej 10, 9900 Frederikshavn, Danija

GPS koordinatės: 10.54365, 57.43459

Į Frederikshauno keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Keliaudami iš Olborgo, važiuokite E45 keliu iki Frederikshauno miesto. Prie įvažiavimo į miestą stebėkite ženklus į keltą arba keltų Norvegijos ir Švedijos kryptis (danų kalba: „Norge“, „Sverige“ ir „Færge“), dešinėje pusėje.

Pagrindinė automobilių aikštelė yra prie pat įvažiavimo į uosto teritoriją. Dairykitės ženklų „P“. Automobilio stovėjimo kaina dienos metu - penkios Danijos kronos už vieną valandą.

Į Frederikshauno keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Nuo terminalo artimiausia geležinkelio stotis yra Frederikshauno stotis, įsikūrusi maždaug 20 min. kelio pėsčiomis nuo „Stena Line“ terminalo. Išvykimo ir atvykimo tvarkaraščiai: www.rejseplanen.dk

Į Frederikshauno keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Autobusai vyksta į Joringą, Sæby, Ollborgą ir Skageną. Nuo autobusų stoties iki „Stena line“ keltų terminalo vidutiniu greičiu pėsčiomis tėra vos dvidešimt minučių.