LOADING ...

Keltai iš Gdynios uosto

Tai vienas svarbiausių Lenkijos uostų, kurį labiausiai garsina čia esančios laivų statyklos.  Antrojo pasaulinio karo metais uostamiestis tapo svarbiausiu Rytų Europos  uostu, kuris galėjo priimti vandenyno laivus. Taip pat tai labai jaunas usotas, pastatytas tik po pirmo pasaulinio karo, kuomet Lenkija norėjo sumažinti priklausomybę nuo Vokietijos. Nepaisant to, šis uostas nuolatos atnaujinamas, todėl visa Gdynia uosto įlanka yra itin šiuolaikiška ir moderni.

Gdynia kartu su Gdansku ir Sopotu sudaro trimiestį – svarbiausią šiaurės Lenkijos administracinį vienetą. Mieste apstu prekybos vietų, verslo centrų, restoranų. Didžiausia Gdynios įžymybė Dar Pomorza fregata - 1909 m. pastatytas burlaivis, kuriame šiuo metu yra įrengtas muziejus. Šalia galima pamatyti istorinius karinius laivus – Blyskavica ir Žaibą. Lankant Gdynia reiktų nepraleisti progos apžiūrėti čia esantį įspūdingą jūrų muziejų, bei pasivaikščioti pakrantėmis.


Keltai iš Gdynės uosto.jpg


Keltai į ir iš Gdynia

Gdynia su Karlskronu jungia trys Stena line keltai: Stena Baltika, Stena Spirit, Stena Vision. Kiekvieną dieną keltas išplaukia į ir iš Gdynia uosto, o kelionė trunka apie dvyliką valandų. Visi trys keltai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Keltuose dirba profesionali personalo komanda. Visuose keltuose galėsite pailsėti erdviose kajutės, atsipalaiduoti SPA centre, paskanauti gurmaniškų patiekalų restoranuose.

Gdynia uostas

Adresas: Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, 81156 Gdynia, Lenkija.

GPS kordinatės: 54.546682, 18.502862

Į Gdynia keltų uostą patogu nuvykti automobiliu:

A1 greitkelis yra sujungtas su express s6 greitkeliu. Todėl iš bet kurios Lenkijos dallies lengvai galėsite atvykti į Gdynia uostą. Tereikia sekti nurodomuosius ženklus. 

Į Gdynia keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Tiesioginis maršrutas yra nuo traukinių stoties "Gdynia Dworzec GL PKP - Dwarcowa" autobusu Nr. 570.

Bilietas į vieną pusę kainuoja 3.80 zl, bilietą galite nusipirkti autobuse.

Į Gdynia keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Lenkijoje yra tankus geležinkėlio tinklas. Keliaujant iš kitų miestų rinkitės maršrutą į Gdynia Glowna. 

Gdynia keltų terminalą galima pasiekti pėsčiomis:

Nuo miesto centro pėsčiomis keltų terminalą pasieksite per 10 – 15 min. Tereikia stebėti nurodomuosius ženklus.