LOADING ...

Keltai iš Gils Bėjaaus uosto

Gils Bėjaus uostas yra vienas svarbiausių taškų šiame mieste, kadangi būtent iš šio uosto yra vykdomas intensyvus susisiekimas. Dar viena svarbi detalė – šiuo metu Gils Bėjaus uostas yra vienas labiausiai užimtų uostų visame Orknio salyne.

Na, o tuo atveju, jei į Gils Bėjaus uostą atvyksite anksčiau nei jūsų laukia išvykimas, turėsite puikią galimybę praleisti laiką uosto prieigose, kuriose yra įsikūrusios įvairios prekyvietės, o vaizdingos uosto krantinės kvieste kviečia pasivaikščiojimui. Turintys dar daugiau laiko, gali užsukti į miestelio centrą, kuriame ras pramogų bei jaukių kavinių.


keltai iš Gils Bejaus uosto.jpg


Keltai į ir iš Gils Bėjaus uosto:

Į ir iš Gils Bėjaus uosto plaukia keltai įvairiomis kryptimis. Vienas iš galimų reisų, kurį gali rinktis keleiviai, yra Sent Margaret – Gils Bėjus ir atgal. Tai – puikus pasirinkimas,  nes ši kelionė pareikalaus ypač nedaug jūsų brangaus laiko – vos vieną valandą. Tiesa, kalbant apie šį maršrutą, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jis yra vykdomas jau net 10 metų, o keliautojai apie tokią keliavimo galimybę pateikia tik pačius geriausius atsiliepimus.

Gils Bėjaus uostas:

Adresas: Gills Bay, Canisbay KW1 4YB, Didžioji Britanija

Tel: +44 800 688 8998

GPS koordinatės: 58.638544 -3.162038

Į Gils Bėjaus keltų uostą patogu vykti pėsčiomis:

Tokie maži miesteliai, kaip šis, turi daug puikių privalumų, o vienas iš jų yra tas, kad čia atstumai yra ypač maži. Maži atstumai tampa ypač puikiu privalumu kelionių metu  - esant didelėms distancijoms, jas ypač paprasta ir patogu įveikti pėsčiomis. Belieka tik pridurti, kad distancija iš Gils Bėjaus miestelio centro į keltų terminalą yra  taip pat labai nedidelė.

Į Gils Bėjaus keltų uostą patogu vykti nuosavu automobiliu:

Dar vienas pasirinkimas, kaip pasiekti Gils Bėjaus keltų terminalą, yra toks: tai galite padaryti nuosavu automobiliu. Kelionė netruks ilgai, tereikia ją tinkamai suplanuoti iš anksto.

Į  Gils Bėjaus keltų uostą patogu vykti taksi:

Į Gils Bėjaus keltų terminalą galima atvykti ir taksi automobiliu. Taksi automobiliai vyksta iš įvairių salos vietų, o paslaugą galima užsisakyti iš anksto.