LOADING ...

Keltai iš Grenos uosto

Grena yra Danijos uostas, įsikūręs centrinėje šalies pusiasalio dalyje. Uostas turi ilgų metų patirtį krovinių gabenimo ir milžiniškų jūros jėgainių projektų srityse. Tai yra stiprus vietinės pramonės ir energetikos variklis. Čia norint sukurti pridėtinę vertę verslui pradėtos statyti judančios krantinės prekėms. Uoste skiriamas didelis dėmesys keleivių keltams. Todėl nuolat atnaujinama ir modernizuojama keleivių terminalo infrastruktūra. 

Grena – miestas yra įsikūręs centrinėje Danijos dalyje, šalia svarbiausių lankytinų objektų ir pagrindinių susisiekimo kelių. Penkiasdešimties kilometrų spinduliu rasite:  Orhusą, Randersą ir Ebeltoftą. Grenoje gyvena vos keturiolika tūkstančių gyventojų, todėl ši vieta – ideali ramybės oazė pasiilgusiems jaukumo ir šilumos. Pusiasalis apsuptas 260 kilometrų pakrante, kurioje vienas už kitą gražesni 22 paplūdimiai, o “Grena Marina” paplūdimys 2006 metais buvo nominuotas kaip geriausias Danijoje.

Miesto centre stūkso jauki bažnytėlė, o aplink aikštę įsitaisiusios mažos kavinukės. Greną puošia ūkininkui skirtas paminklas. Juo norima pagerbti ir įamžinti iš Grenos kilusį žemdirbį, kuris 1830 metais didvyriškai, su dviejų arklių pagalba, išgelbėjo skęstantį kapitoną.


Keltai iš Grenos keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Grenos

Kompanijos Stena line keltų linija jungia Grenos uostą su Varbergu. Keltai iš Varbergo į Greną ir iš Grenos į Varbergą plaukia kasdien. Maloni kelionė jaukiu keltu Stena Nautica trunka vos kiek daugiau nei keturias valandas. Moderniame kelte rasite viską ko reikia Jūsų įsimintinai kelionei ir poilsiui. Čia galėsite smagiai papramogauti, apsipirkti ir paskanauti gurmaniškų patiekalų, bei pažiūrėti kino filmą ar tiesiog pabendrauti su smagia kompanija.   

Grenos uostas:

Adresas: Stena Line Denmark A/S, Faergevej 1, 8500 Grena, Danija

GPS kordinatės: 56.40712 ir 10.92403.

Į Grenos keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Uostas yra netoli nutolęs nuo Orhuso 60 km., nuo Randerso – 50 km., o nuo Ebeltofto – 30 km. Atvykus į Grenos miestą stebėkite kelio ženklus, kurie Jus nukreips tiesiai į keltų terminalą.

Į Grenos keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Autobusu atvykti patogiausia iš Orhuso, Randerso ir Ebeltofto į Greną. Tvarkaraščius ir daugiau informacijos rasite: www.midttrafik.dk.