LOADING ...

Keltai iš Harvičo uosto

Harvičas yra vienas iš Anglijos keltų uostų, orientuotas į keleivių, automobilių ir krovinių pervežimą. Tarptautiniame uoste vasarą reguliariai lankosi kruiziniai laivai. XIX amžiuje tai pagrindinis prekybinis uostas iš Britanijos į žemyninę Europą, o taip pat čia buvo dislokuotas karališkasis britų laivynas. Tuo metu išplėtotas geležinkelių tinklas iki šiol uostą daro itin patrauklų keliautojams.

Harvičas yra jaukus Anglijos uostamiestis, kuriame 1652 metais buvo įsteigta Karaliaus laivyno laivų statykla. Po XVII amžiaus Olandijos ir Anglijos karo miestelio reikšmė sumenko, tačiau tradicijos ir buvusi istorinė didybė išliko. Šiandien, mieste turistai kviečiami aplankyti Elektros rūmus, pirmąjį Britanijos kino teatrą, tvirtovę pastatytą kovai su Napaleonu. Nepraleiskite progos pasivaikščioti centrinėje aikštėje ir apsilankyti keliuose restoranėliuose. Tokia kulinarinė kelionė atneš daug įspūdžių.


Keltai iš Harvičo keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Harvičo

Harvičą su Huk van Holandu, Olandijoje, jungia Stena line keltų linija. Keltas iš Harvičo į Huk van Holandą ir į Harvičą iš Huk van Holando plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka šešias – aštuonias valandas. Šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiški Stena line keltai: Stena Hollandica ir Stena Britannica. Juose rasite visko ko reikia puikiai kelionei ir ramiam poilsiui.

Harvičo uostas:

Adresas: Parkeston Quay,
Parkeston,
Harvičas.

GPS koordinatės: 51.946494, 1.252731

Į Harvičo uostą patogu keliauti asmeniniu ir viešuoju transportu. 

Į Harvičo keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Važiuokite A14 – uoju keliu, kol atvyksite netoli Ispvičo, o tuomet pasukite link  Kolčesterio ir Londono į A12 – ajį kelią. Už dvylikos mylių privažiuosite žiedinę sankryžą, ten reiktų sukti link Harvičo (A120 keliu). Šis kelias jus nuves tiesiai į miesto centrą ir kelias myles už jo – į terminalą.

Prie terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Į Harvičo keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Itin patogus būdas – traukinys, kurio Harvičo sustojima syra šalia keltų terminalo pastato.  Išsamius traukinių tvarkaraščius rasite čia - www.abelliogreateranglia.co.uk.

Į Harvičo keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Vietiniai autobusai stoja netoli Stena line keltų terminalo. Todėl nesuklysite pasirinkę autobusą, ties kurio numeriu, autobusų tvarkaraštyje bus nurodytas keleivių keltų terminalas.