LOADING ...

Keltai iš Havro uosto

Havro uostas įsikūręs šiaurinėje Prancūzijos pakrantės dalyje, palyginti ne taip toli nuo šalies sostinės Paryžiaus. Į Havrą itin patogu keliauti iš Portsmuto Didžiojoje Britanijoje. Šiandien Havro keltų uostas yra komercinis uostas, besidriekiantis ties Senos žiotimis. Šis uostas yra antrasis pagal judrumą Prancūzijoje. Pirmoji vieta tenka Marseliui.

Trijų aukštų uosto terminalas yra pritaikytas neįgaliesiems, taip pat čia veikia modernus mamos ir vaiko kambarys, kad kelionei su kūdikiu pasiruoštumėte tinkamai. Terminale maitinimo infrastruktūra taip pat pritaikyta, kad patenkintų tiek atvykusiųjų, tiek išvykstančiųjų bazinius poreikius: galite nusipirkti kartų gėrimų ir užkandžių iš automato.

Pirmame ir antrame uosto terminalo aukštuose yra patogios laukimo salės. Maža to, visoje uosto srityje galite laiką leisti su savo šunimi, jei keliaujate drauge. Svarbu tik tai, kad šuo būtų su pavadėliu ir antsnukiu.


Keltai iš Havro Uosto.jpg


Keltai iš ir į Havrą

„Brittany Ferries“ kompanija siūlo ekonominę paslaugą – naktinius reisus iš Portsmuto į Havrą ir iš Havro į Portsmutą. Reisai vykdomi kiekvieną naktį. Todėl jei ieškote pigaus kelionės variantos, šis bus kaip tik. Į Havrą ir iš Havro plukdo du keltai: „Etretat“ ir „Baie de Seine“. Abu, vertinant pagal paslaugų, pramogų ir laisvalaikio veiklų, pasiūlą, yra panašaus lygio. Tai nėra prašmatnūs keltai, bet juose rasite tai, ko gali prireikti kelionės metu, pavyzdžiui, jaukias vietas pavalgyti, nusipirkti atsigerti, taip pat poilsio zonas. Čia veikia ir savitarnos restoranas.

Havro uostas

Adresas: Terminal de la Citadelle, Havras 76600, Prancūzija

Tel: 02 35 51 10 20

GPS koordinatės: 49.485412, 0.114563

Į Havro uostą patogu nuvykti nuosavu ir viešuoju transportu.

Į Havro keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Uosto terminalas yra netoli Havro miesto centro, todėl, atsižvelgdami į kelio ženklus ir nuorodas, nesunkiai rasite uostą, keliaudami nuosavu automobiliu.  

Į Havro keltų uosto terminalą patogu vykti traukiniu:

Traukinių stotis nuo uosto terminalo nutolusi vos kelių minučių pėsčiomis atstumu. Iš Havro ir į Havrą kursuoja regioniniai traukiniai, kas porą valandų išvyksta traukinys į Paryžių.

Į Havro keltų uosto terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Keltų uosto terminalas yra netoli miesto centro, autobusų ir traukinių stoties, todėl toli kulniuoti nereikės. Tereikia sekti kelio ženklus, nuorodas ir eidami vidutiniu greičiu pėsčiomis iki terminalo truksite vos kelias minutes.

Į Havro keltų uosto terminalą patogu nuvykti autobusu:

Netoli uosto yra autobusų stotelė. Nuo terminalo kursuoja nemokamas autobusas iki traukinių stoties. Autobusu iki miesto centro – vos dešimt minučių. Jei norite į miesto centrą, sėskite į autobusą, pažymėtą „Centre Ville“.