LOADING ...

Keltai iš Heishemo uosto

Šį uostą buvo planuota pradėti įrengti dar 1891 metais, tačiau teko susidurti su tam tikromis biurokratinėmis kliūtimis. Reikalai sparčiau judėti pradėjo šiek tiek vėliau- praėjus keleriems metams po nesėkmingo bandymo, gauti visi reikalingi leidimai ir jau 1895 metais pradėtas uosto įrengimas, o pirmieji laivai į uostą atplaukė 1904 metais. Tuometinis projektas kainavo maždaug apie 3 milijonus svarų sterlingų. Dar vėliau buvo atlikta ne viena uosto rekonstrukcija.

Šiandien Heishemo uostas yra moderni bazė, kuri sutiekia puikias galimybes keliautojams  vykti įvairiomis kryptimis, o viena iš jų yra Meno sala. Taigi, jei svarstote, kaip iš Heishemo patogiai ir palyginti per trumpą laiko tarpą pasiekti Meno salą, tereikia pasirinkti maršrutą Heishemas  - Daglasas. Savaime suprantama, tokią kelionę vertėtų planuoti iš anksto.


Keltai iš Heishamo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Heishemą

Keliauti iš Heishemo į Meno salą bus tikrai patogu ir gera – tuo galite nei kiek neabejoti. Ypač daug žavesio šiai kelionei suteikia faktas, jog yra keliaujama kompanijos Isle of Man Steam Packet Company keltu Ben –my – Chree.

Heishemo uostas

Adresas: Isle Of Man Steam Packet Company Passenger Terminal, South Quay, Heysham, Lancashire, LA3 2XE

Tel: Pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 54.025554 -2.890320

Į Heishemo keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Jei  šiuo metu jau svečiuojatės Heishema ir esate iš tų žmonių, kuriems kelionė pėsčiomis teikia malonumą, nesunku pastebėti, kad puikiai išsiversite be transporto priemonių – tereikia vos keliolikos minučių, kad Heishem keltų terminalą pasiektumėte pėsčiomis.

Į Berkenhedo keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Na, o tuo atveju, jei keliauti pėsčiomis nenorite, nežinote tikslaus kelio, o  galbūt jus nuo keltų terminalo skiria ne toks jau ir menkas atstumas, tokiu atveju verta prisiminti taksi paslaugas. Tiesa, jas galima užsisakyti iš anksto, tokiu būdu išvengiant nepatogumų bei netikėtumų.

Į Heishemo keltų terminalą patogu nuvykti traukiniu:

Iš įvairių šalies vietų vyksta traukiniai į Heishemo traukinių stotį, kuri yra įsikūrusi visai netoli nuo   šio miesto keltų terminalo. Jei mėgstate viską iš anksto planuoti, verta prieš kelionę užsisakyti ir traukinių bilietus.