LOADING ...

Keltai iš Helsingborgo uosto

Helsingborgas – kruizinių laivų ir antras pagal dydį Švedijos konteinerių uostas. Beveik aštuonių šimtų metų istorija leidžia uostui puoselėti gilias šaknis turinčias jūrines tradicijas, o tai daro įtaką kasdieniniam uosto darbui. Uostas kasmet priima 15 mln. keleivių ir 8.4 mln. tonų krovinių.

Helsingborgo uostas orientuojasi į keleivių transportą. Nuo 1891 metų palaiko keltų jungtis ir jungia Švediją su Danija. 2005 metais uoste pradėtas derinti ne tik vandens, tačiau ir žemyninis transportas (traukiniai). Todėl nuolat modernizuojama keleivių terminalų infrastruktūra. Keliaudami, šiame, uostamiestyje, nepraleiskite progos pasivaikščioti  uosto krantinėmis ir pasigrožėti už nugaros likusiu ketvirtu pagal dydį Švedijos miestu.


Keltai iš Helsingborgo Uosto.jpg


Keltu į ir iš Helsingborgo

Helsingborgo uostą jungia „Scandlines” operatoriaus keltų linija su Helsingioru. Keltai iš Helsingborgo į Helsingiorą ir iš Helsingioro į Helsingborgą plaukia net kelis kartus per valandą, o kelionė trunka vos valandą. Šiuo maršrutu plaukia du keltai: Hamlet ir Tycho Brahe.

Kelionė šiais jūros gražuoliais padovanos daug puikių įspūdžių ir malonių prisiminimų. Keltuose veikia jaukūs restoranai ir kavinės, o taip pat yra vaikų žaidimų aikštelės, konferencijų salės, parduotuvės, ir kiti patogumai, būtini nepakartojamai kelionei.

Helsingborgo uostas

Adresas: Oljehamnsleden 60, 252 25, Helsingborgas, Švedija

GPS koordinatės: 56.0265° / 12.6975°

Į Helsingborgo uostą patogu nuvykti viešuoju ir nuosavu transportu.

Į Helsingborgo keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Uostas įsikūręs vos už trijų kilometrų nuo Gioteburgo ir už 65 km. nuo Malmės (antras pagal dydį Švedijos miestas). Važiuojant iš Malmės Jums tereikia laikytis E20/E6 kelio, o vėliau pasukti į E4 kelią ir laikytis nuorodų į Helsingborgo uostą.

Atvykus, prie terminalo rasite automobilių stovėjimo aikštelę. Terminale rasite kavinę, restoranus, nemokamą bevielį Wi-fi interneto ryšį.

Į Helsingborgo keltų uosto terminalą patogu vykti traukiniu:

Iš Stokholmo, Malmės ar Giotenburgo į Helsingborgą galima atvykti traukiniu (Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite tvarkaraštyje). Išlipti reiktų centrinėje stotyje. Nuo jos per kelias minutes pėsčiomis pasieksite terminalo pastatą. Tereikia stebėti nurodomuosius ženklus (terminalo pastatas matosi nuo centrinės stoties).