LOADING ...

Keltai iš Hirtshals uosto

Hirtshals uostas įsikūręs unikalioje geografinėje vietoje. Šio faktoriaus dėka keleiviai iš šio uosto gali be vargo ir vos per 20 min. pasiekti Vakarų Europą, Didžiosios Britanijos krantus, Skandinaviją ir Baltijos šalis. Taip pat uostas palaiko keltų jungtis su Islandija ir Farerų salomis.
Hirtshals uostas turi modernią infrastruktūrą, puikią logistikos sistemą, o tai užtikrina puikias sąlygas keleivių, krovinių ir žuvininkystės paslaugoms suteikti.
Uosto sėkmė – inžinerijos rezultatas. Hirtshals uosto istorija prasidėjo prieš kiek daugiau nei šimtą metų. Jo istorija glaudžiai susijusi su miesto plėtra. Dar XIX – ame amžiuje buvo pastebėta, kad ši vieta strategiškai tobulas pasirinkimas žvejybos ir krovinių gabenimo uostui, tačiau Danijos vyriausybė dvejojo ir tik pirmo pasaulinio karo varpams pradėjus skambėti - 1917 metais - ryžosi pradėti tokį grandiozinį projektą
Šiandien, tai vienas judriausių valstybės uostų. Keliaudami Hirtshals pasirinkite vieną iš daugybės uosto kavinių ir čia papusryčiaukite, papietaukite arba pavakarieniaukite, pro langą grožėdamiesi laivų stiebais nudailintu marinistiniu peizažu.


Keltai is Hirtshalas uostas.jpg


Keltai iš ir į Hirtshals

Į Hirtshals uostą kiekvieną savaitę plaukia laivai iš Farerų salų ir Islandijos. Smyril line keltas Norona maršrutu Hirtshals – Seyðisfjørður nuplaukia per 38 val. Esant poreikiui, galima pasirinkti kruizą su trijų dienų sustojimu Farerų salose.

Hirtshals uostas

Adresas: Container Kajen 4, DK-9850 Hirtshals, Danija
GPS Koordinatės: 57.36 9.58

Į Hirtshals patogu nuvykti viešuoju ir nuosavu transportu
Į Hirtshals patogu nuvykti autobusu:
Nuo miesto centro iki terminalo kas valandą išvyksta autobusai. Kaina apie 15 Danijos kronų.

Į Hirtshals patogu nuvykti automobiliu:
Keliu E 39 atvyksite tiesiai į Hirtshals miestą. Prie įvažiavimo į miestą, kairėje pusėje, pamatysite degalinę, čia reiktų pasukti į dešinę. Bus nurodomieji ženklai iki pat SMYRIL LINE kelto Norona.
Į Hirtshals patogu nuvykti pėsčiomis:
Norona keltas švartuojasi prie Fjor Line terminalo. Jis yra apie 15-20 min. nuo miesto centro, einant vidutiniu greičiu.

Į Hirtshals patogu nuvykti traukiniu:
Danijoje yra išvystytas platus traukinių tinklas. Į Hirtshals greičiausiai atvyksite traukiniu iš Hjørring. Kelionė truks vos 22 min. Taip pat iš Aalborg ( kelionė truks 45 min.).

Tikslų tvarkaraštį rasite čia: www.rejseplanen.dk