LOADING ...

Keltai iš Huk Van Holando uosto

Huk van Holandas yra nedidelis Olandijos uostas, kuris tik praeitame amžiuje, kaip naujas vandens kelias, tapo pagrindine susisiekimo jungtimi tarp Britanijos ir šalia esančio Roterdamo. Uoste saugomi valstybiniai laivai, gabenami kroviniai bei keleiviniai keltai.  

Vos dešimt tūkstančių gyventojų turintis kompaktiškas miestas Huk van Holandas vadinamas jūriniu Roterdamu. Šis uostamiestis išdėstytas kaip tipinis olandiškas kurortas – su daug gyventojų ir mažai žemės. Šis kurortinis miestelis pritraukia turistus dėl nuostabios paplūdimių promenados. Kas gali būti geriau už kelionę pėsčiomis arba dviračiais per miestelį iki pat paplūdimių? Apart įspūdingų pakrančių keliautojus žavi vietiniai restoranėliai ir apylinkių panorama.


Keltai iš Huk van Holando keltų uosto.jpg


Keltai iš ir į Huk van Holandą

Huk van Holandą su Harviču jungia Stena line keltų linija. Keltai iš Huk van Holando į Harvičą ir iš Harvičo į Hyk van Holandą plaukia kasdien. Šešių arba devynių valandų kelionė neprailgsta patogiuose Stena line keltuose: Stena Hollandica ir Stena Britannica. Juose rasite visko ko reikia įsimintinai kelionei ir ramiam poilsiui: restoranai ir barai, kino teatras, SPA centras, erdvios kajutės poilsiui, vaikų žaidimo kambarys ir kitos pramogos. 

Huk van Holando uostas:

Adresas: Stena line terminalas - Havennummer 911, Stationsweg 10, Huk van Holandas.

GPS koordinatės: 51.974122, 4.128671

Į Huk van Holando keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Terminalas yra visai netoli miestelio centro. Tiesiog reikia stebėti nurodomuosius ženklus. Prieš terminalo pastatą yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Pirmą pusavalandį automobilio statymas nemokamas, o vėliau kaina priklauso nuo stovėjimo trukmės. Galite pasinaudoti ilgalaikio automobilio stovėjimo paslauga, tuomet viena para kainuos tik €7.50.

Į Huk van Holando keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Traukinių stotis yra prie pat keltų terminalo pastatato. Traukiniai į Huk van Holandą reguliariai atvyksta iš antro pagal dydį Olandijos miesto Roterdamo iki kitų svarbių objektų. 

Į Huk van Holando keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Autobusų stotis yra netoli keltų terminalo pastato. Reguliariai atvyksta ir išvyksta autobusai į Roterdamą, Hagą ir kitus miestus. Daugiau informacijos galite rasti čia: www.9292ov.nl.