LOADING ...

Keltai iš Kano uosto

Kanu uostas – jūrų uostas, esantis Caen mieste, Prancūzijoje. Šis uostas garsus kruiziniais laivais, kurių čia atplaukia ypač daug ir dažnai. Būtent šie laivai neretai tampa ta priežastimi, kodėl į uostą užsuka daugybė žmonių. Anksčiau iš šio uosto buvo ypač populiaru plukdyti grūdų pramonės produktus. Šiandien šiame uoste veikia ir ypač moderni koncertų salė, kuri sukuria ypač ryškų kontrastą su jau nebenaudojamais sandėliais. Uosto prieigose gausu krantinių, kurios puikiai tiks pasivaikščiojimams  bei kavinių, į kurias smagu užsukti puodeliui kavos ar arbatos.


Keltai iš Kanų Uosto.jpg


Keltai į ir iš Caen

Į uostą yra patogu nuvykti nuosavu automobiliu arba autobusu (autobuso bilietą derėtų rezervuoti iš anksto).

Iš šio uosto keltų kompanija Brittany ferries vykdo reisus į Porthsmouth. Reisai vykdomi moderniais keltais Mont St Michel bei Normandie, kurių keleiviai apgyvendinami patogiose kajutėse, gali rinktis maitinimą įvairiose maitinimo įstaigose, leisti laiką kino teatruose, žaidimų kambariuose.

Reisai  iš Caen į Porthsmouth yra vykdomi tris kartus per dieną: 08.15 val., 16:30 val., ir 22.00 val. Šis tvarkaraštis galioja gegužės – spalio mėnesiais. Spalio – gegužės mėnesiais galioja atskira tvarkaraštis, tad prieš kelionę būtina patikrinti atvykimo ir išvykimo laikus.

Kanų  uostas

Adresas: Avenue du Grand Large Ouistreham 14150

Tel: 02 31 36 36 36

GPS koordinatės: 49.284013,-0.249698

Į Caen keltų uostą galima nuvykti autobusu

Iš Ouistreham į Caen vyksta autobusai.

Į Kanų keltų uostą galima nuvykti taksi

Jei atstumas nuo vietos, kurioje šiuo metu esate iki uosto yra nedidelis, tokiu atveju jį kuo puikiausiai galite įveikti taksi. Taksi iš uosto ir į jį vyksta visą parą. Svarbi detalė norintiems turėti informacijos apie paslaugos kainą: jos atžvilgiu laikas yra suskirstytas į du intervalus: dienos intervalas (nuo septintos valandos ryto iki septintos valandos vakaro) ir nakties intervalo (nuo septintos valandos vakaro iki septintos valandos ryto). Nakties metu taksi paslauga kainuoja brangiau.

Į Kanų keltų uostą galima nuvykti traukiniu

Artimiausia geležinkelio stotis yra už 18 kilometrų nuo uosto. Į ją  atvyksta traukiniai iš įvairių šalies vietų. Kelionė traukiniu yra puikus pasirinkimas visiems tiems, kurie neturi nuosavo automobilio arba kelionės metu nori grožėtis puikiais vaizdais.

Į Kanų keltų uostą galima automobiliu

Į Caen galite atvykti ir nuosavu automobiliu. Tinkamai planuokite maršrutų, įvertinkite, kuris iš jų yra trumpiausias.