LOADING ...

Keltai iš Karlskronos uosto

Šis uostas įkurtas XVII a., kuomet čia atsikėlė Švedijos karinis laivynas ir įkūrė  bazę. Jis tokias pačias funkcijas atlieka iki dabar. 1998 metais Karlskronos karinis jūrų uostas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą kaip išskirtinis ankstyvojo baroko architektūros paminklas. 

Karlskrona miestą sudaro net 33 salos.  Šioje vietoje pasijunti kaip Venecijoje – norint aplankyti visas salas reikia plaukti laivu. Čia būtina užsukti į laivybos muziejų, kuriame kasdien vyksta edukaciniai užsiėmimai. Taip pat keliautojai kviečiami pasivaikščioti senamiesčiu,  įsikūrusiu Trosso pusiasalyje. Penkiolika kilometrų nuo miesto centro turistus vilioja „Eriksberg“ safari parkas.


Keltai iš Karlskrona uosto.jpg


Keltai į ir iš Karlskroną

Stena line keltų linija jungia Karlskroną su Gdynia. Keltai į Karlskroną ir iš Karlskrono į Gdynia išplaukia kiekvieną dieną. Nuostabi kelionė jūra trunka dvylika valandų. Šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiški keltai - Stena Baltika, Stena Spirit, Stena Vision,

Moderniuose keltuose galėsite pailsėti erdviose kajutėse, padegustuoti tauriuosius gėrimus bare, apsilankyti SPA salone, vaikai galės žaisti vaikų žaidimų kambaryje. Kelionės jūra atgaivina, jų metu galima pasigrožėti jūros vaizdu, esant geram orui – palydėti arba pasitikti saulę.

Keltais galite keliauti drauge su augintiniais. Juk atostogos turi būti visai šeimai. Jums tereikia nepamiršti gyvūno dokumentų, o taip pat apie augintinį pranešti bilietų rezervacijos metu.

Karlskrono jūrų uostas:

Adresas: Terminalas Verko, 6047, Lyckeby

GPS koordinatės: 56,1646, 15,6308

Į Karlskrono keltų uostą patogu nuvykti automobiliu:

Važiuodami automobiliu turėtumėte laikytis kelio Nr. E22. Sekite kelio ženklus.

Į Karlskrono keltų uostą patogu nuvykti autobusu:

Iš miesto centro iki terminalo važiuoja autobusas. Daugiau informacijos ir tikslius išvykimo bei atvykimo laikus galima surasti čia: www.skanetrafiken.se.