LOADING ...

Keltai iš Kerkvolo uosto

Kaip žinia, Kerkvolas yra didžiausias Orknio salų miestas ir būtent šiame mieste yra įkurtas ypač didelė reikšmę regionui turintis Kerkvolo uostas. Kai gyventojų yra nedaug, o plotas  - taip pat nedidelis, įgyvendinti pramoninius ar verslo projektus yra ypač sudėtinga, todėl Kerkvolo uosto nešamos pajamos yra labai svarbios šiam miestui. Maža to, jis garantuoja darbo vietas gyventojams. Nors ir nėra tikslių duomenų apie tai, kada ir kokias tikslais buvo įkurtas šis uostas, jo svarba visam miestui yra nenuginčijama.

Nors Kerkvolo uoste nėra  įgyvendinta daug infrastruktūrinių sprendimų, galite būti tikri, jog čia rasite viską, ko reikia tam, kad jūsų išvykimas iš šio uosto  būtų patogus. Kadangi atstumai čia nedideli, Kerkvolo uostą yra paprasta pasiekti įvairiais būdais. Uostas keliautojus žavi puikiomis krantinėmis. Taigi, jei iki išvykimo laiko nemažai laiko, atrodo, klausimas, ką veikti, tikrai nekils – tiesiog išnaudokite šį laiką pasivaikščiojimui.


keltai iš Kerkvolo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Kerkvolo

Keltai į ir iš Kerkvolo yra puikus pasirinkimas visiems keliautojams, kurie ieško greitų, o svarbiausia  - patogių būdų, kaip atvykti į šį miestą. Dar daugiau patrauklumo šiam pasirinkimui prideda tai, jog kelionę galima pradėti planuoti bet kuriuo metu, o tam, kad galėtumėte įsigyti bilietus, jums neteiks planuoti vizito į  kelionių agentūrą, visa tai galima padaryti internetu. Yra didelis išvykimo laikų pasirinkimas, todėl išlieka didelį tikimybė, kad galėsite išvykti tą dieną, kuomet pageidaujate.

Kerkvolo uostas:

Adresas: Hatston Ferry Terminal, Hatston Quay, Kirkwall KW15 1RQ, Didžioji Britanija

Tel: +44 845 600 0449

GPS koordinatės: 58.984789 -2.959843

Į Kerkvolo keltų uostą yra patogu atvykti nuosavu automobiliu:

Jei manote,  kad patogiausia visur vykti  tik nuosavu automobiliu, tokiu atveju belieka tik susiplanuoti kelionę nuosavu automobiliu ir į  Kerkvolo keltų uostą. Tai padaryti bus tikrai nesunku, kadangi yra daug pagalbinių priemonių, kurias galite naudoti planuodami kelionę.

Į Kerkvolo keltų uostą yra patogu atvykti nuosavu pėsčiomis:

Kerkvolas yra viena iš tų vietovių, kurioje atstumai yra ypač maži. Būtent dėl šios priežasties, atvykti į keltų terminalą yra ypač paprasta.