LOADING ...

Keltai iš Kingstono Prie Halo uosto

Nors visame pasaulyje  šis uostas yra vadinamas Kingstonas prie Halo uostu, dėmesį verta atkreipti į tai, jog jis turi ir dar vieną pavadinimą – dar yra vadinamas ir Saltend uostu. Taigi, jei planuojate lankytis šiame uoste, būtina įsidėmėkite šią svarbią detalę – tikėtina, jog kai kuriuose informaciniuose portaluose arba leidiniuose išvysite būtent tokį šio uosto pavadinimą.

Kai kurie istoriniai šaltiniai tvirtina, kad pirmą kartą šio miesto uostas buvo paminėtas dar 1299 metais. Savaime suprantama, tuo metu jo vykdoma veikla gerokai skyrėsi nuo tos, kuri yra vykdoma šiandien. Šiandien šis uostas tampa vartais daugelio sričių pramonių produktams, taip pat atvyksta ir keleiviniai keltai, kruiziniai laivai. Taip pat yra duomenų ir apie tai, jog nuo to laiko, kai uostas buvo pirmą kartą paminėtas, jis buvo ne kartą atakuojamas įvairių mūšių metu. Po kiekvieno jų, bandyta uostą atstatyti. Netoliese  šio miesto uosto, rasite triukšmingą miesto centrą – kuriame gausu viešbučių, svečių namų, restoranų, prekybos centrų, butikų, pramogų centrų, kino teatrų ir kt.


Keltai iš Kingstonas prie Halo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Kingstonas prie Halo

Iš Hull uosto  šiuo metu vykdomi reisai įvairiomis kryptimis. Vienas iš galimų pasirinkimų yra maršrutas Hull – Rotterdam, jungiantis Angliją su turistų ypač mėgstama Olandija. Šiandien Hull uostas vykdo daug įvairių veiklų ir sulaukia nemenko investuotojų dėmesio. Uostas veikia ištisus metus, 24 valandas per parą. Reisai vyksta kiekvieną dieną, todėl keliauti ypač patogu – neteks laukti dieną ar dvi, kol bus vykdomas reisas.

Kingstonas prie Halo uostas:

Adresas: P&O Ferries Ltd  King George Dock Hull E Yorks HU9 5QA

Tel: +44 (0) 1482 708200

Fax: +44 (0) 1482 708269

GPS koordinatės: 53.745593,-0.282862

Į Hull keltų uostą patogu atvykti nuosavu automobiliu:

Hull uostas yra įsikūręs netoli svarbiausių Anglijos greitkelių, todėl atvykę šį uostą, lengvai pasieksite kitus Anglijos miestus.

Į Hull keltų uostą patogu atvykti pėsčiomis:

Tie keliautojai, kurie jau svečiuojasi šio miesto centre, tuo atveju, jei tik tinkamai suplanuos laiką, turės, į keltų uostą gali atvykti pėsčiomis.