LOADING ...

Keltai iš Korko uosto

Nors nėra tikslių duomenų apie tai, kada atsirado šis uostas ir kokia buvo jo istorija, šiandien Korko uostas yra svarbus Airijos taškas: į jį ir iš jo išvyksta keleiviniai keltai, kruiziniai laivai, pramoniniai laivai. Per metus aptarnaujama daugiau nei 100 000 žmonių. Maža to, šiame uoste dirba daug darbuotojų, todėl šis uostas yra  ypač reikšmingas Cork regionui. Uostas veikia 7 dienas  per savaitę, 24valandas per parą. Taigi, visai nesvarbu, kokiu metu atvyksite į uostą – visada turėsite galimybę pasinaudoti šio keltų terminalo privalumais. Cork miestas dirba ne vienas šimtas šio miesto bei aplinkinių miestų gyventojų.

Uosto prieigose gausu restoranų, kuriuose galite pasimėgauti tradiciniais patiekalais bei gėrimais. Taip pat rasite ir prekyviečių, kuriose parduodama ką tik sugauta šviežia žuvis ir jos gaminiai. Šiandien kelionė keltu yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori taupyti savo laiką, o keltų terminale bei prieigose teikiamos paslaugos  ir pramogos užtikrins, kad laikas neprailgtų, o atvykimas ar išvykimas būtų sklandus.


Keltai iš Korko Uosto.jpg


Keltai į ir iš Korko

Į uostą yra patogu nuvykti nuosavu automobiliu arba autobusu (autobuso bilietą derėtų rezervuoti iš anksto). Vykstama ypač prabangiu Pont Aven keltu. Jame – ištaigingos kajutės, barai, restoranai, SPA ir kino centrai, vaikų žaidimų kambariai. Toks keltas užtikrina, kad net ir  ne pati trumpiausia kelionė neužtruks   - laikas prabėgs labai greitai, o jums teliks pasirinkti vieną iš daugelio galimų laisvo laiko praleidimo būdų  ir mėgautis puikiai praleistu laiku.

Korko uostas

Adresas: Ringaskiddy Co.Cork

Tel: 021 437 8401

GPS koordinatės: 51.832449,-8.323345

Į Koro keltų terminalą patogu atvykti pėsčiomis:

Neretai nusprendžiama atvykti pėsčiomis.  Jei su savimi turite nedaug asmeninių daiktų ir jei šiuo metu svečiuojatės Cork centre, tokiu atveju šis keliavimo  būdas tiks  ir jums.  Kelionė užtruks maždaug kelias dešimtis minučių.

Į Korko keltų terminalą yra patogu atvykti automobiliu:

Jei mėgstate keliauti savarankiškai, tokiu atveju patogu atvykti bus ir nuosavu automobiliu. Atstumas iš Dublino siekia 257 km, iš Sligo – 336 km, iš Belfasto – 424 km. Tereikia tinkamai planuoti kelionę ir  pasirinkti geriausią maršrutą.