LOADING ...

Keltai iš Kristiansando uosto

Kristiansandas - beveik du šimtus kilometrų nutolęs nuo Oslo, Pietinėje Norvegijos dalyje, įsikūręs uostas. Tai keleivinis ir konteinerių uostas. Per metus ant šio terminalo kojas pastato beveik 70 tūkst. keleivių.

Uostą valdanti įmonė turi partnerių ir atstovų tokiose šalyse kaip Jungtinės Karalystės, Danija, Lenkija, Kinija (Honkongas, Šanchajus), Taivanas. Turint omenyje, kad Kristiansando uostas palaiko keltų jungtis su šių valstybių uostais, galima teigti, jog tai yra labai svarbus tarptautinis uostas. Jo konkurencinis pranašumas – strategiškai patogi vieta, o taip pat nuolat plečiama ir atnaujinama infrastruktūra.

Dar XVII – ame amžiuje įkurto uosto viena iš pagrindinių pramonės veiklos sričių – laivų statyba. Keliaudami Kristiansando uoste būtinai aplankykite jo švyturį, leiskitės į žygį uosto apylinkėse, esančiame slėnyje. Taip pat skirkite laiko pasižvalgyti vienoje iš penkiolikos gražiausių planetos koncertų salių. Joje dažnai vyksta nemokami koncertai.


Keltai is Kristiansando Uosto.jpg


Keltai iš ir į Kristiansand

Į Kristiansandą iš Hirtshalso ir į Hirtshalsą iš Kristiansando kiekvieną dieną plaukia keltų operatoriaus Color Line modernus laivas. Kelionė keltu SuperSpeed 1 trunka apie 3,5 val. Tai patogus ir greitas kelionės būdas.

Kristiansand uostas

Adresas: Color Line AS, Vestre Standgate 31, 4662 Kristiansand

GPS koordinatės: 58.144465 7.989861

Į Kristiansando uostą patogu keliauti asmeniniu ir viešuoju transportu.

Į Kristiansando keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Uosto terminalas yra miesto centre. Šalia jo autobusų ir centrinė traukinių stotis. Už 400 metrų nuo terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė. Deja, automobilio terminalo teritorijoje pastatyti nėra galimybės.

Į Kristiansando keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Traukiniai į penktą pagal dydį Norvegijos miestą vyksta periodiškai iš didesnių šalies miestų. Iš šalies sostinės Oslo galima atvykti per tris valandas (tikslius atvykimo ur išvykimo grafikus reikia stebėti centrinės traukinių stoties tvarkaraščiuose). Centrinė traukinių stotis nuo terminalo yra maždaug už dviejų šimtų metrų. Todėl tai itin patogus atvykimo iki uosto keltų terminalo būdas.

Į Kristiansand keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Reguliariai į Kristiansand uostamiestį vyksta tarpmiestiniai autobusai. Centrinė autobusų stotis nuo uosto keleivių terminalo yra įsikūrusi maždaug už 50 metrų.