LOADING ...

Keltai iš Kukshafeno uosto

Kukshafenas – milžiniškas uostas, esantis žemutinės saksonijos regione, Vokietijoje. Uosto administracija nuolat investuoja į uosto plėtrą ir įrenginių modernizavimą. Todėl tai itin modernus uostas.

Kukshafenas yra įsikūręs labai strategiškai patogioje vietoje, t.y. Šiaurės ir Baltijos jūrų kryžkelėje. Svarbus perkrovimo plieno gaminių, keleivių ir keleivinio transporto uostas yra vienas pagrindinių logistikos centrų Šiaurės Vokietijoje. Be vis augančių krovos apimčių uostas turi dar nuo XIX – o amžiaus išlaikęs senas žvejybos ir kruzinio uosto tradicijas. Jos puoselėjamos ir dabar.

Nuo 2007 metų atviroje jūroje buvo kuriama infrastruktūra, terminalas pratęstas į rytinę teritorijos pusę, statomos naujos krantinės. Siekiama, kad uostas pradėtų specializuotis dar vienoje srityje – administracija tikisi, kad uostas tenkins pažangių vėjo jėgainių maitinimo bei energijos tiekimo poreikius.

Kukshafeno uoste yra net dvidešimt keleivių ir krovos darbams skirtų terminalų, bei krantinių.


Keltai iš Kukshafeno Uosto.jpg


Keltai iš ir į Kukshafenas

Kiekvieną dieną laivai iš Kukshaveno plaukia į Briunsbiutelio uostą ir iš Briunsbiutelio į Kukshaveną. Ši kelionė trunka nuo 70 iki 90 min. Šį maršrutą aptarnauja bendrovės Elb Link laivai. Du jūros gražuoliai – Grete ir Anne Marie – jau užkariavo keleivių pasitikėjimą ir simpatijas. Laivuose yra visko ko reikia maloniai kelionei ir poilsiui. Tad keleiviams telieka mėgautis kiekviena akimirka.

Kukshafeno uostas

Adresas: Albert-Ballin-Platz 3, 27472 Kukshafenas, Vokietija.

GPS koordinatės: 53.868908, 8.714578

Į Kukshaveno uostą yra patogu nuvykti tiek viešuoju, tiek asmeniniu transportu.

Į Kukshafeno keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Pasirinkite kelią pažymėtą numeriu A27. Prie pat miesto žiedinėje sankryžoje pasirinkite antrą išvažiavimą ir iškart pasukite į dešinę. Šiuo keliu važiuokite tiesiai iki keleivių keltų terminalo.

Jeigu atvykstate keliu Nr. B73 pasirinkite toje pačioje žiedinėje sankryžoje pirmą išvažiavimą. Tuomet pasukite į dešinę ir sekite nurodomuosius ženklus iki pat terminalo pastato. Prie terminalo pastato rasite automobilių stovėjimo aikštelę.

Į Kukshafeno keltų uosto terminalą patogu vykti autobusu:

Iki uostamiesčio vyksta autobusai iš aplinkinių miestų. Nuo centrinės autobusų stoties reguliariai vyksta miesto autobusai iki keleivių terminalo. Tikslų tvarkaraštį ir atvykimo bei išvykimo laikus stebėkite autobusų stoties grafikuose.