LOADING ...

Keltai iš Langno uosto

1960 pradžioje, „Silja Line" (keltų operatorius) pastatė keltų terminalą, kurį suprojektavo architektas Bengt Lundsten. Terminalas buvo naudojamas dešimtmetį, o vėliau uždarytas.

Tik 1993 metais buvo pastatytas naujas terminalas, kuris turėjo aptarnauti vienintelį maršrutą Stokholmas – Turku. Netrukus maršrutų skaičius didėjo ir nedidelis, vos kelias krantines, turintis uostas augo bei pradėjo aptarnauti tokius maršrutus, kaip Kapelskaras - Langnas– Nantali. Šiuo metu, uostas naudojamas kaip puiki alternatyva nedideliems laivams, Alandų salose, aptarnauti.

Langnas – jaukus ir nedidelis uostamiestis, nuo Alandų salų sostinės – Marienhamn – nutolęs vos 30 km. Dėl šios strategiškai patogios vietos, jis jau tapo keliautojų favoritu ir geriausiu pasirinkimu turistams, keliaujantiems į Alandų salas. Atvykę į uostamiestį ir turėdami bent kiek daugiau laiko leiskitės į kelionę dviračiais po apylinkes. Uostamiestis žavus gyvosios gamtos prieglobstis.

ES direktyvos draudžia be muito prekių pardavimą Europos Sąjungos viduje, tačiau Alandų salos turi autonomiją, todėl nepraleiskite progos čia pigiau įsigyti kosmetikos gaminių, užkandžių, žaislų, suvenyrų, alkoholio, kvepalų ir kitų kelionei reikiamų daiktų ar mielų niekučių.


Keltai is Langno Uosto.jpg


Keltai ir ir į Langnas

Langno uostą jungia „Finnlines” keltų linija su Nantaliu ir Kapelskaru. Keltai iš Kapelskaro į Nantalį ir iš Nantalio į Kapelskarą, bei keltai iš Kapelskaro į Langną ir iš Langno į Kapelskarą plaukia du kartus per dieną.

Šiuo maršrutu plaukia Finnlines keltų operatoriaus aptarnaujami laivai: Finnclipper ir Finnfelow.

Keltuose yra didelis pramogų pasirinkimas, įskaitant gurmaniškus užkandžius ir tradicinius patiekalus kelto restoranuose, puikią vaikų žaidimų erdvę, jaunuoliams skirtą video žaidimų salę. Kelionė jūra visiems padovanos šiltų prisiminimų.

Laivais galite keliauti kartu su augintiniais ir net jeigu turite daug nepabaigtų projektų, juos sėkmingai pabaigti turite galimybę keltuose esančiose konferencijų salėse.

Langno uostas

Adresas: Långnäsvägen 656, 22630 Lumparland

Koordinatės: 60.7.015. 20.17.793

Į Langno keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Į Langno keltų uosto terminalą patogu nuvykti nuosavu transportu iš Alandų salų sostinės – Marienhamno. Nuo sostinės uostas įsikūręs vos už 30 km. Tereikia sekti kelio ženklus su laivo simboliu.