LOADING ...

Keltai iš Larno uosto

Larnas jau labai seniai tapo pramoniniu miestu, tad spėjama, jog būtent dėl šios priežasties ir buvo nuspręsta įkurti uostą – iš jo plukdomi kroviniai laivai.  Ši veikla yra vykdoma ir iki šių dienų. Tačiau  - tai ne vienintelė veikla šiame uoste: ne ką mažiau svarbi yra ir kita veiklos rūšis – keleivių gabenimas keltais. Belieka tik pridurti, kad  ši veikla suteikia daug puikių galimybių kiekvienam keliautojui – viena iš jų yra galimybė iš Airijos į Škotiją atvykti per trumpiausią laiką. Jei ieškote keliavimo būdo, kuris taupytų jūsų energiją, laiką bei pinigus, jį jau radote.

Larno uostas veikia 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą. Taigi, visai nesvarbu, kuomet atvyksite, visada būsite laukiami. Keltų terminale rasite viską, ko reikia patogiam ir sklandžiam išvykimui iš Larno.


Keltai iš Larno Uosto.jpg


Keltai į ir iš Larno

Vykstantys keltais iš ir į Larne turi galimybę: ilsėtis jaukiose ir kompaktiškose kajutėse, naudotis internetu ir šį laiką skirti pramogoms arba darbui, o taip pat ir tolimesniam kelionės planavimui; laiką maloniai leisti viename iš keltų barų arba kino teatre, parduotuvėse, mėgautis patiekalais, kurie yra gaminami kelto restoranuose.  Jei pastaruoju metu ypač dažnai skundžiatės,  kad nebeturite laiko mažiems malonumams, tokiems kaip naujausio filmo peržiūrai ar ramiai pasimėgauti mėgstamu kokteiliu, akivaizdu, kad plaukdami šiuo reisu, tikrai turėsite galimybę tai padaryti

Larno uostas

Adresas: P&O European Ferries (Irish Sea) Ltd  Freight Terminal Larne, Redlands Estate, Coastguard Road

Larne  BT40 1AX

Tel: +44 (0) 845 832 22 22

Fax: +44 (0) 2828 872 199

GPS koordinatės: 54.845395,-5.012711

Į Larne keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Jei jau svečiuojatės Larne, tokiu atveju keltų uostą yra paprasta pasiekti ir pėsčiomis. Kelionės užtruks maždaug 20 – 30 minučių. Atidžiai sekite informacines nuorodas.

Į Larne keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Į šį keltų uostą vyksta taksi automobiliais iš įvairių Airijos vietovių. Nors paslauga teikiama bet kurią savaitės dieną ir bet kuriuo metu, siekiant išvengti nepatogumų, yra rekomenduojama paslaugą užsisakyti iš anksto.