LOADING ...

Keltai iš Larviko uosto

Larviko uostas yra labai svarbus jūrų ir sausumos transporto uostas, ne tik Norvegijos, tačiau ir visos Baltijos bei Skandinavijos regiono mastu. Kiekvienais metais Larviko uoste pakraunama apie 1.85 tonų krovinių. Todėl tai antras pagal dydį konteinerių uostas Norvegijoje.

Larvikas yra tarptautinis, didelę reikšmę turintis, uostas ne tik krovinių, tačiau ir keleivių gabenimo srityse. Iš tarptautinės jūrų perkėlos kasdien plaukia keleiviniai keltai maršrutu Larvikas – Hirtshalsas. Larvik uostas palaiko keltų jungtis su Bremerhaveno, Geterborgo, Roterdamo, Hamburgo, Antverpo, Esbjergo ir Iminghamo uostais.

Keliaudami Larviko uoste būtinai skirkite laiko pasivaikščioti terminalo teritorijoje. Kad ir kaip keistai, iš pirmo žvilgsnio, skambėtų, tačiau 14 tūkst. kv. metrų kelias iki terminalo suteikia galimybę pasigrožėti neapsakomai gražiu uosto ir šalia esančių fiordų, vaizdu.


Keltai is Larviko Uosto.JPG


Keltai iš ir į Larvik

Larviką su Hirtshalsu jungia keltų operatoriaus Color Line keltai. Šiuo maršrutu keltai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos 3 val. 45 min. Tai puikus būdas pabėgti nuo rutinos, pakeliauti ir pailsėti. Visa tai suteikia maršrutu Larvikas - Hirtshalsas plaukiantis laivas SuperSpeed 2.

Larviko uostas:

Adresas: Color Line AS, Revet 8, 3263 Larvik, Norway

GPS koordinatės: 59.040409, 10.048396

Į Larviko uostą patogu keliauti asmeniniu ir viešuoju transportu.

Į Larviko keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Vos šimtą kilometrų nuo Oslo įsikūręs Larviko miestas yra lyg stategiškai svarbių kelių kryžkelė. Nuo Norvegijos sostinės uostamiestį automobiliu pasieksite per 1,5 val. Uostamiestyje sekite nurodomuosius ženklus, kurie nuves tiesiai prie terminalo. Prie terminalo yra ribotas automobilių statymo ir saugojimo vietų skaičius. Vos penkiasdešimt per parą. Tačiau netoli yra visą parą veikianti viešoji automobilių stovėjimo aikštelė. Tiesa, administracija negalės atsakyti už ten pastatyto automobilio saugumą. Taip pat, svarbu turėti omenyje, kad ši aikštelė yra mokama (tikslias kainas reikia sekti pagal aikštelėje pažymėtus ženklus) 

Į Larviko keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Terminalas yra nutolęs 2,5 km. nuo centrinės traukinių stoties. Todėl labai patogu nuo Norvegijos sostinės Oslo centrinės traukinių stoties per dvi valandas atvykti iki Larviko uosto. Traukiniai vyksta kiekvieną dieną. Tereikia stebėti tikslius atvykimo ir išvykimo laikus centrinės geležinkelių stoties traukinių grafike. Larvike nuo traukinių stoties galima važiuoti autobusu, tačiau patogiausia iki terminalo nueiti pėsčiomis. Vidutiniu greičiu pėsčiomis terminalą pasieksime per 20 min.